۸ نفر
۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
حمله نوروزی حسن روشن به فرهاد مجیدی!

میزان نوشت: پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فرهاد مجیدی وقتی می‌دانست استقلال شرایط خوبی از لحاظ مدیریتی و مالی دارد چرا قبول کرد تا سرمربیگری این تیم را پس از استراماچونی بپذیرد.

حسن روشن در خصوص اعتراضات فرهاد مجیدی به شرایط مدیریتی باشگاه استقلال اظهار داشت: فرهاد مجیدی بابت شرایط اخیر مدیریتی باشگاه استقلال نباید گلایه‌ای داشته باشد. اواخر فصل گذشته مسئولان باشگاه از او خواستند به استقلال بیاید کمک کند و او هم کار پسندیده‌ای انجام داد، بدون اینکه شرط شروطی بگذارد به این تیم کمک کرد.

وی افزود: فرهاد مجیدی وقتی می‌دانست استقلال شرایط خوبی از لحاظ مدیریتی و مالی در لیگ نوزدهم ندارد؛ اصلأ چرا قبول کرد تا سرمربیگری این تیم را پس از استراماچونی آن هم در میانه فصل بپذیرد. او خیلی راحت می‌توانست به پیشنهاد مسئولان این باشگاه برای بازگشت پاسخ منفی دهد و در زمان مناسب دیگری سرمربی استقلال شود.

پیشکسوت باشگاه استقلال تصریح کرد: به طور حتم مطرح کردن این انتقادات اخیر از سوی فرهاد باعث خواهد شد تا هم استقلال وارد حاشیه شود و هم خودش از چشم مسئولان بیفتد. بهتر است بدون توجه به این اتفاقات اخیر سرش به کار خودش باشد تا استقلال بیشتر از این ضرر نکند.

روشن در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال تا زمانی که دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هم هیئت مدیره و هم مدیرعامل قوی نداشته باشند، سرمربیان این دو باشگاه نباید توقع داشته باشند تا بتوانند اهدافی را که برای خودشان تعیین کرده‌اند پیش برود.

255 41

کد خبر 1367210

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =