شهردار همدان: اتوبوس و ون های درون شهری حق فعالیت در همدان را ندارند

شهردار همدان گفت: فعالیت اتوبوس‌ها و ون‎ها در ناوگان حمل و نقل درون شهری همدان تا پانزدهم فروردین جاری ممنوع است.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ عباس صوفی که در نشست ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان همدان و در حال ارایه گزارش ویدیو کنفرانسی با استاندار همدان بود، گفت: این تصمیم در راستای اجتناب از اجتماع های خطرآفرین و در جهت پیشگیری و مهار ویروس کرونا اتخاذ شده است.

شهردار همدان با اعلام اینکه پیرامون تامین نیاز ضروری شهروندان برای حمل و نقل سطح شهر، تعدادی  تاکسی با فعالیت محدود و کنترل شده طبق برنامه روزانه خدمات ارایه خواهند داد، خاطرنشان کرد: از مردم فهیم همدان که در خودداری از هرگونه تردد در سطح شهر و دیدن بستگان پیش قدم هستند قدردانی می کنیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه شاهد ارتباطات اینترنتی شهروندان به جای دید و بازدید حضوری هستیم که نشان از فرهیختگی مردمان این شهر است.

صوفی در واکنش به توئیت اخیر وزیر ارتباطات نیز گفت: همدان با توجه به موقعیت جغرافیایی و کریدور اتصال غرب به مرکز کشور محل تردد مسافران است و استفاده آنها از اینترنت در این منطقه، آنالیزها را دچار مشکل کرده است.

وی فعالیت هرگونه خدمات گردشگری در سطح شهر را ممنوع اعلام و افزود: هیچ یک از مراکز خدمات رسان در حوزه گردشگری نباید فعالیت کنند چرا که این تجمعات در بروز و گسترش ویروس کرونا موثر است.

46

کد خبر 1367611

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =