۰ نفر
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
شهردار: بازارچه‌های محلی همدان تعطیل شد

شهردار همدان گفت: براساس تصمیم ستاد پیشگیری از کرونا در این شهرستان، تمامی بازارچه‌ها و روزبازارهای محلی این شهر از فردا، تا اطلاع ثانوی تعطیل اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ عباس صوفی که روز یکشنبه در آخرین نشست اعضای شورای اسلامی شهر همدان سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: این تصمیم به دلیل تجمع صنوف و کاهش ازدحام مردم اتخاذ شده است.

شهردار همدان خاطرنشان کرد: از فردا هیچ بازار روزی در سطح شهر همدان دائر نخواهد شد و در صورت لزوم سایر مکان هایی که منجر به ازدحام جمعیتی شود نیز تعطیل خواهند شد.

صوفی در ادامه با اعلام اینکه تاکنون تمامی ناوگان حمل و نقل عمومی، معابر، خیابان ها، سیستم مبلمان و تاسیسات شهری ضدعفونی شده است، یادآور شد: این اقدام همچنان با کمک گروه های مردمی در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.

شهردار همدان با اشاره به اینکه تاکنون ابتلا به کرونای چهار نیروی شهرداری همدان مثبت اعلام شده است، اضافه کرد: تمامی نیروهای شهرداری ملزم به رعایت بهداشت فردی به خصوص استفاده از ماسک و دستکش هستند، و در صورت سهل انگاری با آنها برخورد می شود.

صوفی افزود: برای جلوگیری از تجمع مردمی برخی از المان های اصلی شهر نصب نشده است، ولی این المان ها آماده نصب است که پس از کنترل ویروس کرونا،  انجام خواهد شد.

48

کد خبر 1365180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =