با بسیج امکانات شعار سال ۹۹ را محقق کنیم

استاندار قزوین در پیام نوروزی خود تاکید کرد: در سال جدید باید با اتحاد و انسجام بیشتر برای رسیدن به قله های پیشرفت و توسعه کوشش کرده و همچنین با بسیج امکانات برای تحقق شعار سال"جهش تولید" تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین  ،هدایت الله جمالی پور در پیام نوروزی خود به مناسبت تحویل سال ۱۳۹۹ هجری شمسی با ذکر دعای " یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال" و با تبریک سال نو به هموطنان به ویژه هم استانی ها،گفت: سال ۹۸ با همه فراز و نشیب ها به پایان رسید، آغاز این سال با حادثه سیل در برخی نقاط کشور و  با غم و اندوه به دلیل از دست دادن جمعی از هموطنان در این واقعه همراه بود.
استاندار قزوین ادامه داد: تحریم های ظالمانه دشمن در این سال ملت ما و همچنین تجار و صنعتگران را با مشکلات زیادی روبرو ساخت و در معیشت مردم تاثیر زیادی داشت و در اواخر سال نیز با ویروس کرونا روبرو بودیم که موجب شد تا جمعی از عزیزان ما در بیمارستان ها بستری و جمعی را نیز از دست بدهیم.
جمالی پور گفت: ۹۸ سال سختی، مشقت و به نوعی گرفتاری بود و البته با این وجود، لحظات خوب و خوشی را نیز در آن شاهد بودیم و با لطف خدای بزرگ و مجاهدت مردم کشور قدم های بزرگی برای توسعه میهن اسلامی از جمله استان قزوین برداشته شد که حاصل آن را در افتتاح طرح های دهه مبارک فجر دیدیم و شاهد افتتاح طرح های مختلفی به ارزش هزار میلیارد تومان در شهرها و روستاهای استان در جهت تقویت عمران و آبادانی بودیم.
استاندار قزوین گفت: امیدواریم سال جدید هیچ نوع گرفتاری و حادثه و بلایی را شاهد نباشیم و ملت ما از جمله شهروندان استان قزوین سالی خوب، خوش و پر از سرافرازی و موفقیت را پشت سر بگذارند.
نماینده عالی دولت در استان قزوین خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال ۹۹ با کمک و همت مردم و مسوولان قدم های بایسته ای را برای توسعه کشور و استان و اشتغالزایی برای جوانان برداریم.
استاندار قزوین در بخش دیگری از پیام نوروزی خود گفت: میهن اسلامی ما به دلیل سیاست های آزادی خواهانه و مغایر با حرکت استکبار جهانی پس از انقلاب شکوهمند اسلامی مورد تهدید دشمنان قرار داشته است بنابراین تنها باید یک راه و اعتقاد می شود در قبال این توطئه ها و تحریم های ظالمانه ایستادگی کرد که همانا همدلی، هم زبانی و بسیج همه امکانات و استفاده از تمامی ظرفیت هاست.
وی ادامه داد: نباید فراموش کرد که ملت بزرگ ما هرکجا که با هم بودند و برای عزت کشور یکصدا و همدلانه تلاش کردند و اختلافات را کنار گذاشتند به موفقیت ها و دستاوردها و افتخارات بزرگی دست یافتند و امیدواریم در سال جدید تحت زعامت مقام معظم رهبری، با تلاش های دولت خدمت گذار تدبیر و امید و سایر قوا و همچنین با همراهی مردم شاهد رشد و توسعه روزافزون کشور و استان قزوین باشیم.
استاندار قزوین گفت: در نخستین لحظات سال نو از خداوند متعال خواستاریم که سلامت و سعادت را نصیب همه ما بکند و به مسوولان توفیق خدمت شایسته به مردم عزیز و بزرگ ایران اسلامی را اعطا کند.
وی در ادامه با اشاره به نام گذاری شعار سال ۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید،گفت: یکی از اتفاقات مبارک و میمون مربوط به تحویل سال نو در سالیان اخیر انتخاب شعار برای هر سال از سوی مقام معظم رهبری است که جهت گیری یکساله کشور را برای مسوولان و مردم تعیین و مشخص می کند.
جمالی پور ادامه داد: امیدواریم با همت مضاعف مردم و مسوولان و بسیج همه امکانات و ظرفیت ها بتوانیم شعار امسال را به خوبی محقق کرده و فرصت های بی بدیلی را پیش روی استان و کشور قرار دهیم.

48

کد خبر 1367818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =