هشدار دادستان کرج به اصناف متخلف/ تعلیق فعالیت اصناف تا 15 فروردین

دادستان عمومی و انقلاب کرج با تاکید بر حمایت قضایی از تصمیمات ستاد مقابله با کرونای استان البرز گفت: بر اساس مصوبه این ستاد فعالیت اصناف تا 15 فروردین ماه تعلیق است و با هرنوع کارشکنی در این زمینه برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین استان البرز حسن مددی دادستان عمومی و انقلاب کرج در تشریح اقدامات انجام شده برای مقابله با شیوع کرونا در استان البرز گفت: در این زمینه اقدامات متعددی برای حمایت قضایی از تولیدکنندگان مواد بهداشتی و ضدعفونی و همچنین اقدامات مقابله ای با شیوع کرونا انجام شده است.
وی با اعلام حمایت قضایی از تصمیمات «ستاد مبارزه با کرونا در استان البرز» بیان کرد: یکی از مصوبات این ستاد، تعلیق فعالیت اصناف و واحدهای تجاری تا پانزدهم فروردین است که در این راستا به رئیس اتاق اصناف و نیروی انتظامی دستور داده شده در صورت مشاهده هرگونه فعالیت واحدهای صنفی غیرضروری نسبت به تعطیلی آنها اقدام کنند.
دادستان عمومی و انقلاب کرج با تاکید بر برخورد قانونی با هرنوع کارشکنی در این زمینه متذکر شد: البته فعالیت سوپرمارکت ها، نانوایی ها و فروشگاه های زنجیره ای و واحدهایی که با اقلام ضروری مردم سر و کار دارند مانند داروخانه ها ادامه خواهد داشت.

46

کد خبر 1367927

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =