مشارکت مردمی تنها راه ریشه‌کنی ویروس کرونا است

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: مشارکت مردم در خانه‌نشینی و فعالیت ‌های خودجوش در حوزه ضدعفونی معابر، تنها راه ریشه‌کنی بیماری کرونا در شهر است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، شهرام دبیری در جمع نیروهای داوطلب ضدعفونی شهر در محله قراملک با اعلام مطلب فوق افزود: امیدواریم با مشارکت مردم در قرنطینه خانگی  و شهری و در کنار آن نیز ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری توسط شهرداری تبریز، بتوانیم در عرض دو هفته با کاهش تردد این بیماری را در شهر و استان خود ریشه‌کن کنیم.

او با اشاره به عملکرد شورای شهر در حوزه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نیز گفت : ما بودجه ای برای خرید محلول ضدعفونی و ماسک و دستکش در شورای شهر تصویب کردیم که هم در اختیار کارکنان و کارگران شهرداری و هم شهروندان به صورت رایگان قرار می گیرد.

رئیس شورای شهر تبریز  در ادامه خاطرنشان کرد: تلاش کردیم که مراجعات به شهرداری‌ها را به حداقل رسانده و تخفیف پروانه های ساختمانی را برای کاهش تردد شهروندان تمدید کنیم؛  فعالیت کارکنان شهرداری را هم به صورت شیفتی و دورکاری قرار تصویب کردیم و در مجموع تلاش می‌کنیم که با مشارکت مردمی این ویروس را ریشه‌کن کنیم.

48

کد خبر 1368132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =