۲ هفته خانه بمانید کرونا را شکست می دهیم

معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: شکست کرونا در گرو همکاری مردم با مسئولان و کادر درمان و خانه ماندن ۲ هفته‌ای محقق می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار قزوین بیان داشت: شکست کرونا در گرو همکاری مردم با مسوولان و کادر درمان و خانه ماندن ۲ هفته‌ای محقق می‌شود. اگر مردم همراهی و همکاری لازم را در خصوص پیشگیری از کرونا نداشته باشند، مسوولان مجبور به اتخاذ تصمیمات سختی هستند.
وی اظهار داشت: اگرچه کادر پزشکی و درمانی در استان و کشور به شکل شبانه روزی و ایثارگرانه مشغول به خدمت هستند ولی بی توجهی عده ای موجب شده تا کماکان سیل ابتلا به کرونا صعودی باشد.
این مسوول گفت: بی توجهی به توصیه های بهداشتی، انجام سفر و همچنین حضور غیرضروری در بیرون از منزل باعث شیوع بیشتر کرونا، پر شدن ظرفیت بیمارستان ها و خستگی مضاعف پزشکان و پرستاران می شود.
حبیبی با قدردانی از اصنافی که با ستاد استانی مقابله با کرونا همکاری و واحدهای خود را تعطیل کرده اند از سایر اصناف که ارایه دهنده اقلام ضروری و مایحتاج عمومی نیستند نیز خواست تا در ۲ هفته پیش رو برای مهار کرونا فعالیتی نداشته باشند.
وی اظهار داشت: چنانچه ارتباط مردم با بازار و بیرون به معنای عام قطع شود و همه در خانه بمانند بدون شک پیروزی بر کرونا نزدیک خواهد بود.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار قزوین همچنین خاطرنشان کرد: دیدو بازدیدهای نوروزی امسال را باید به احترام خود و دیگران و برای حفظ سلامت عزیزانی که دوستشان داریم، تعطیل کنیم.

48

کد خبر 1368163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =