فرمانده سپاه: ۱۳۶ پایگاه بسیج نهاوند در طرح غربالگری"خانه به خانه" شرکت دارند

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: ۱۳۶ پایگاه بسیج نهاوند در کار غربالگری خانه به خانه با شبکه بهداشت شهرستان همکاری دارند.

به گزارش خبرآنلاین از نهاوند ؛ سرهنگ علی مختاری، فرمانده سپاه این شهرستان در گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: امروز بسیج و سپاه با تمام توان در کار مقابله با کرونا به میدان آمده و امکانات خود را در اختیار مردم و مسئولان گذاشته است.

وی خاطرنشان کرد: سپاه نهاوند به اندازه توانایی خود در ایجاد مرکز نقاهتگاهی پارک کرامت اقدام و این مرکز را با ظرفیت ۲۰۰ تخت تجهیز و مهیای سرویس‌دهی کرده است.

فرمانده سپاه نهاوند از فعالیت ۲۲ گروه جهادی در ضد عفونی معابر این شهرستان خبر داد و گفت: نیروهای بسیجی از پنجم اسفند ۹۸ با هماهنگی شبکه بهداشت در مقابله با کرونا وارد عمل شده و ۲۲ گروه جهادی در شهرها و روستاها نسبت به ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی و تولید ماسک اقدام کردند.

وی از تولید ماسک توسط گروه جهادی بقیه‌الله خبر داد و افزود: این گروه جهادی با سه شعبه مرکزی مسجد محمدیه، شعبه حوزه علمیه خواهران و شعبه پایگاه روستای توانه نسبت به تولید روزانه ۲ هزار ماسک در شهرستان اقدام می‌کند.

مختاری افزود: از مسوولان بهداشت ‌و درمان تقاضا می‌شود در تهیه محلول ضدعفونی توسط بسیج، گروه‌های جهادی و مردمی نظارت داشته باشد تا مشکلات جانبی برای افراد ضدعفونی‌کننده ایجاد نشود.

وی اظهار داشت: روزانه ۶۰۰ بسیجی در نهاوند برای مقابله با کرونا در حوزه‌های مختلف همچون تولید و توزیع ماسک فعالیت می کنند.

۴۶

کد خبر 1368342

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =