مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری سمنان معرفی شد

مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری سمنان طی جلسه ای با حضور دکتر عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان، معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان؛ روز سه شنبه و طی جلسه ای با حضور دکتر عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان، صفاخواه به عنوان مدیرکل جدید امور اداری و مالی استانداری سمنان معرفی و از زحمات چتری، مدیرکل سابق این دفتر تکریم و قدردانی شد.

دکتر عسگری در این جلسه ضمن تقدیر از تلاشهای و زحمات دلسوزانه و مجدانه آقای چتری مدیرکل سابق امور اداری و مالی استانداری در طول مدتی که این مسئولیت را عهده دار بودند، گفت:حقییتا روال اقدامات و امور در حوزه اداری و مالی استانداری با حضور اقای چتری بسیار مطلوب و قابل تقدیر و ارزنده بود که انتظار می رود تا این مسیر توسط آقای صفاخواه که تخصص، علم و تجربه بسیار خوبی در حوزه امورمالی و اداری دارند نیز ادامه یابد.

وی ادامه داد: در حوزه حمایت از کارکنان و خانواده های آنان همواره وظیفه خود دانستیم تا بهترین و بیشترین اقدامات در راستای تقویت معیشت و کاهش دغدغه های پرسنل در بحث مالی، رفاهی و اقتصادی در دستور کار قرار داشته باشد و خوشبختانه در این خصوص در سال گذشته اقدامات خوبی انجام گرفت.

معاون اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه تعیین تکلیف املاک استانداری و فرمانداری ها از اقدامات شایسته ای بود که در مدت تصدی اقای چتری به عنوان مدیرکل دفتر امور اداری و مالی استانداری سمنان آغاز شد، افزود: نوسازی حمل و نقل در سال جدید و تقویت این مهم از طریق بخش خصوصی و دولتی، نیاز است تا در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در حوزه پرسنلی نیز موارد و مسائل به صورت مطلوب و روتین در حال انجام است، تاکید کرد پس از این نیز امید می رود تا اقدامات هدفمند تر دنبال شود و گفت:جلسات کمیسیون ‌ماده ۱۲ استانداری به صورت منظم و بر روی روال در حال انجام است و نیاز است تا برای بودجه سال ۹۹ از هم ‌اکنون برنامه ریزی دقیق و مدونی صورت گیرد.
معاون اقتصادی استاندار سمنام در این‌جلسه در پایان اظهار داشت: ضمن اینکه برای هر دو بزرگوار آرزوی موفقیت دارم، امید است تا با اتکا به توان نیروهای تحت امر و استفاده از علم و تخصص فنی و ظرفیت های موجود با در نظر گرفتن عدالت و مساوات در بین همه ‌کارکنان، شاهد ادامه روند مطلوب و ارزنده موجود بوده و در راستای پیشرفت و بهبود امور گام برداریم.

46

کد خبر 1368775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =