ارائه بسته های بهداشتی به معتادین

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: وسایل بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده در مراکز کاهش آسیب و پاتوق‌ها به معتادین متجاهر ارائه شده است.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، « دکتر کرم یاری» افزود: به مناسبت آغاز سال نو و همچنین در راستای پیشگیری از ویروس کرونا در مراکز کاهش آسیب، خدمات ویژه ای علاوه بر ارائه خدمات روزانه به مقیمان و مراجعین این مراکز در ایام نوروز ارائه شده است.

وی اظهار کرد: وسایل بهداشتی نظیر سرنگ، پد الکلی، وسایل ضدعفونی، صابون، مایع دستشویی، دستکش یک بار مصرف و … در مراکز کاهش آسیب و پاتوق‌ها به معتادین متجاهر تحویل داده شده است.

مدیرکل بهزیستی لرستان گفت:  علاوه بر این به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، ضد عفونی پاتوق‌ها، ارائه خدمات موبایل ون در مناطق پر خطر و حاشیه‌ای و… از دیگر اقدامات این اداره کل در سراسر استان بوده است.

یاری در بخش دیگری از صحبت هایش به دیگر اقدامات اشاره کرد و گفت:  همچنین  ۴۴۰ بسته مواد غذایی و بهداشتی بین خانواده‌های کودکان کار  توزیع شده است.

وی افزود: توزیع بسته‌های بهداشتی و غذایی توسط همکاران اورژانس اجتماعی و مراکز حمایتی آموزش کودک و خانواده در سراسر استان صورت پذیرفته است.

46

کد خبر 1368778

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =