سالمندان آسیب پذیرترین قشر در مقابل کرونا

حمید گلناری: سالمندان آسیب پذیر قشر جامعه در برابر بیماری کرونا هستند و جمع شدن آنان در نقاطی مثل آسایشگاه ها و مراکز نگهداری آنان می تواند خطر گسترش و شیوع بیماری کرونا را افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمید گلناری، مسؤول کمیته هماهنگی مدیریت بیماری کُرونا مرکز بهداشت شهید بلندیان قزوین؛ یکی از دغدغه های بزرگ مدیران آسایشگاه ها را در بحث کرونا، ضد عفونی این اماکن دانست و گفت: سالمندان آسیب پذیر قشر جامعه در برابر بیماری کرونا هستند و جمع شدن آنان در نقاطی مثل آسایشگاه ها و مراکز نگهداری آنان می تواند خطر گسترش و شیوع بیماری کرونا را افزایش دهد، به همین دلیل، آسایشگاه امیرالمومنین(ع) قزوین، هر روز در مقابل کرونا، گندزدایی می شود.
وی اظهار کرد که در این آسایشگاه با هماهنگی بسیج جامعه پزشکی و سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع ) قزوین و همچنین سازمان آتش نشانی و بهزیستی، به صورت روزانه، گندزدایی سطوح، محوطه و وسایل انجام خواهد شد.
مهندس گلناری، یکی از مسایل مهم در پیشگیری از بیماری کرونا را رعایت بهداشت فردی و گندزدایی مستمر سطوح و ابزارها و وسایل خواند و یادآور شد: این گندزدایی در کنار نظارت ها و گندزادایی ها از طریق مرکز بهداشت شهرستان قزوین و مدیریت آسایشگاه به صورت روزانه انجام می شود.

46

کد خبر 1368804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =