قدردانی از نقش "بسیج"  در کنترل بحران کرونا

رییس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین از سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع)، بسیج و نیروهای داوطلب آموزش و پرورش که در این بحران نقش آفرینی می کنند تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ دکتر علیرضا مهرعلیان، رییس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین، از سپاه ناحیه امام حسن مجتبی(ع)، بسیج  و نیروهای داوطلب آموزش و پرورش که در این بحران نقش آفرینی می کنند قدردانی کرد و گفت: برای کنترل و مهار کرونا ویروس، باید از خود گذشت و با در پیش گرفتن اقدامات پیشگیرانه بهداشتی، تعداد ورودی‌ها به بیمارستان‌ها را کاهش داد.
دکتر علیرضا مهرعلیان تنها راه مقابله و مهار کرونا، آموزش و اطلاع رسانی است و  اگر زنجیره انتقال شکسته شود، می‌توانیم بگوییم موفق شده‌ایم.
مهندس حمید گلناری، مسؤول کمیته هماهنگی مدیریت بیماری کرونا مرکز بهداشت شهید بلندیان قزوین هم اظهار کرد: با  مدیریت، ساماندهی و هدایت کمک های مردمی و ارگان ها، موفقیت بیشتری در راستای اقدامات مدیریت بیماری کروناحاصل خواهد شد.
وی اظهار کرد که با آموزش نیروهای بسیج و سپاه امام حسن مجتبی(ع) و آموزش و پرورش، توانایی و منابع انسانی نیروهای امدادی در امور غربالگری و ثبت اطلاعات در سامانه  salamat.gov.ir  مورد بهره برداری مرکز بهداشت قرار گرفت.
مهندس گلناری گفت: در ایام تعطیلات نوروز تعداد ۳۰تَن از نیروهای داوطلب آموزش و پرورش و بسیجی در مرکز بهداشت شهید بلندیان ثبت نام کرده اند و از ظرفیت آنان در کلیه مراکز و پایگاه های تابعه در زمینه غربالگری بیماری و وضعیت سلامت همشهریان استفاده شده است.

46

کد خبر 1368809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =