همت مضاعف برای تحقق جهش تولید

قدرتی گفت: برای اجرایی شدن شعار سال قانون گذاری ها باید مبتنی بر آن شعار باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ اولین نشست مدیران قضایی استان در سال۹۹ با حضور رییس کل دادگستری و مسئولان قضایی استان قزوین به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.دراین نشست حجت الاسلام والمسلمین قدرتی رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: ویروس کرونا با مشکلاتی که برای جامعه بشریت ایجاد کرد حداقل سبب شد تا به نعمت های خداوند بیشتر توجه کنیم و شاکر باشیم.
مقام ارشد قضایی استان ضمن تقدیر و تشکر از جهادگران و مدافعان عرصه سلامت بیان کرد: همه ما مکلف به انجام دستورات و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و تیم پزشکان هستیم. در این راستا دستگاه قضایی در کنار سایر دستگاه ها گامهای بلندی برداشته است.
وی با اشاره به پیشگام بودن استان در زمینه اجرایی نمودن بخشنامه های قوه اظهار داشت: در روزهای پایانی سال۹۸ بخشنامه ها و دستورالعمل های متعددی از سوی ریاست محترم قوه قضاییه در راستای مرخصی ها و عفوی که به عنایت و کرامت مقام معظم رهبری صورت گرفت، صادر و اجرایی شد که با همت همکاران، استان قزوین جزء استان های پیشگام در این زمینه بود.
رییس کل دادگستری استان قزوین بیان کرد: نامگذاری سال ها و تعیین شعار برای هر سال نشانگر یک ضرورت است که بر اساس بررسی ها و مطالعات و تحقیقات درباره نیازهای جدی کشور صورت می گیرد. امسال نیز با روشنفکری مقام معظم رهبری در خصوص مسائل کشور، منطقه و دنیا، شعار "جهش تولید" انتخاب گردید.
وی افزود: برای اجرایی شدن شعار سال باید قانونگذاری های ما مبتنی بر آن شعار باشد و باید دستگاه های اجرایی در این مسیر حرکت کنند و دستگاه های نظارتی نیز ماموریت های خود را در این زمینه انجام دهند تا همانطور که رهبری فرمودند، مردم  تحقق این شعار را در زندگی خود احساس کنند.
حجت الاسلام والمسلمین قدرتی در پایان اشاره کرد: حضرت آیت الله رئیسی در جلسه با جمعی از معاونین دستگاه قضایی جهت کار را برای دستگاه قضایی و مسئولین کشور روشن کردند و الزامات جهش تولید را در راستای لبیک گویی به مقام معظم رهبری تبیین نمودند. که باتوجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات ایجاد کرده ضمن برنامه ریزی دقیق نیازمند همدلی و همت مضاعف برای تحقق شعار سال هستیم.

46

کد خبر 1369203

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =