اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در خراسان رضوی از فردا

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در خراسان رضوی از بامداد جمعه هشتم فروردین ماه جاری اجرا می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان رضوی ؛حسن جعفری اظهار کرد: با پیشنهاد ستاد ملی مقابله با کرونا کشور و تأیید ریاست محترم جمهوری، طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری در استان از بامداد روز جمعه مورخ هشتم فروردین ماه آغاز و تا پایان روز جمعه مورخ ۱۵ فروردین جاری ادامه یافته و تمدید آن منوط به تاییدیه مجدد ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

جانشین ستاد مقابله با کرونا خراسان رضوی افزود: بر اساس این طرح کلیه سفرها ممنوع اعلام شده و ورود به شهرها به استثنای ساکنان برای افراد غیر بومی ممنوع است، همچنین تمام اصناف غیر ضروری تعطیل شده و اصناف خدمات رسان مستثنی می‌گردند.

وی ادامه داد: اصناف و مشاغل در سه گروه؛ مشاغل و اماکنی که باید تعطیل شوند، اماکن و مشاغلی که با محدودیت فعالیت می‌نمایند و مشاغل و اماکنی که نباید تعطیل شوند، تقسیم بندی شده اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: در ترددهای بین شهری کدملی، پلاک خودرو و بیمه افراد ملاک شناسایی است و هرگونه تردد غیر مرتبط مسافرتی موضوع تا مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه تعلق می‌گیرد.

46

کد خبر 1369387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =