استاندار: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در همدان با جدیت ادامه خواهد یافت

استاندار همدان گفت: همه فرمانداران استان باید طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را دنبال و از آن به طور جدی و ویژه حمایت کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی که در ستاد استانی پیشگیری، کنترل و هماهنگی مقابله با کرونا سخن می گفت از همکاری خوب مردم استان در این خصوص قدردانی کرد و افزود: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی مردم تاکنون همراهی خوبی داشته‌اند و روند اجرای این طرح برای کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا با جدیت ادامه دارد.

استاندار همدان با اعلام اینکه صدا و سیما به روش‌های مختلف فعالیت‌های گسترده‌ای در تنویر افکار عمومی برای مقابله با کرونا انجام داده است، گفت: فرمانداران با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی همه ترددهای برون‌شهری و درون‌شهری را کنترل کنند.


شاهرخی تعطیلی اصناف برای کنترل کرونا را ضروری دانست و تاکید کرد: باید همچنان این تعطیلی ادامه داشته باشد و اتحادیه‌ها با همکاری اماکن و نیروی انتظامی بر اصناف نظارت بیشتری کنند.

وی اضافه کرد: همه پارک‌ها و اماکن عمومی سطح استان باید تعطیل باشند و توصیه می‌شود شهرداری روشنایی در پارک‌ها را به حداقل ممکن برساند. 


استاندار همدان به افرادی که در چند روز اخیر سعی در جوسازی و مشوش کردن اذهان عمومی داشتند، اخطار داد با آنها برخورد جدی خواهد شد و افزود: برای عبور از شرایط کنونی، دستگاه‌های اجرایی باید در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نهایت تلاش خودشان را داشته باشند. 

شاهرخی لازمه عبور از شرایط کنونی و قطع زنجیره انتقال کرونا را تلاش شبانه‌روزی همه دستگاه‌های اجرایی دانست و گفت: با نصب بنر با موضوع محدودسازی و فرهنگ‌سازی نسبت به جلب مشارکت مردمی در خصوص وضعیت تردد شهروندانی که رعایت نمی کنند، اقدام قانونی خواهد شد.

46

کد خبر 1370236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =