سهام چه شرکت هایی امروز بیشترین رشد را در بورس تجربه کردند؟

تسنیم نوشت: سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، رادیاتور ایران و بورس اوراق بهادار تهران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنعت روی زنگان، قند شیروان قوچان و بجنورد و دامداری تلیسه نمونه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۱۳هزار و ۱۳۲واحدی به کار خود پایان داد و تعداد ۸میلیارد و ۸۵۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۶۰۰۸میلیارد تومان در ۱۱۴۴هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بورس کالای ایران، رادیاتور ایران و بورس اوراق بهادار تهران امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های معدنی املاح ایران، ایرکا پارت صنعت و پالایش نفت تهران بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳۳۰۵میلیون ورقه به‌ارزش ۳۰۶۲میلیارد تومان در ۷۴۹هزار نوبت، آیفکس ۱۵۴واحد رشد کرد و در ارتفاع ۷۰۱۸واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشاورزی و دامپروری بینالود، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و معدنی کیمیای زنجان گستران بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های صنعت روی زنگان، قند شیروان قوچان و بجنورد و دامداری تلیسه نمونه بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1370440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =