۰ نفر
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹
طرح فاصله‌گذاری در ۵۷ نقطه گلستان اجرا شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از اجرای طرح فاصله‌گذاری در سراسر استان خبر داد و گفت: طرح فاصله‌گذاری در ۵۷ نقطه گلستان اجرا شد.

به گزارش خبرآنلاین از گلستان ؛عبدالرضا چراغعلی اظهار کرد: به منظور کنترل رفت و آمد مسافران غیربومی به استان گلستان طرح فاصله‌گذاری در ۵۷ نقطه گلستان اجرایی شد.

وی با اشاره به اینکه مردم به مسافرت نروند، تصریح کرد: طی دو روز گذشته ۵۷ نقطه ورودی در ۱۴ شهرستان استان گلستان به طور کامل کنترل می‌کنیم و مردم در این روزهای کرونایی به مسافرت نروند.

*مانع ورود مسافران غیربومی به گلستان می‌شویم

چراغعلی از اجرای طرح فاصله‌گذاری در گلستان خبر داد و ابراز کرد: امروز آخرین رصد را با همکاری فرمانداران در سراسر استان گلستان انجام دادیم و مانع ورود تمامی مسافران غیربومی که قصد ورود به استان گلستان را دارند، می‌شویم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان خاطرنشان کرد: مصمم هستیم طرح جداسازی اجتماعی را در سراسر استان گلستان اجرایی کنیم.

وی با اشاره به اینکه مردم رعایت نکات بهداشتی را جدی بگیرند، اظهار کرد: شهروندان گلستانی همچنان در خانه‌هایشان بمانند و نکات بهداشتی را رعایت کنند تا ویروس کووید۱۹ از استان نابود شود.

48

کد خبر 1370879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =