ورود به بوستان‌های روستایی و عرصه‌های جنگلی استان سمنان ممنوع است

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان بابیان اینکه در شرایط شیوع کرونا برای قطع زنجیره ویروس باید در خانه ماند، گفت: ورود به بوستان‌های روستایی و عرصه‌های جنگلی استان ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان علینقی حیدریان  بیان اینکه ورود به بوستان‌های روستایی و عرصه‌های جنگلی استان سمنان ممنوع است، ابراز داشت: به منظور حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونااین تصمیم اتخاذشده است که امیدواریم مردم نیز همکاری لازم را داشته باشند.

وی بابیان اینکه نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری سراسر استان سمنان در حال آماده‌باش هستند، افزود: یگان حفاظت منابع طبیعی با همکاری ستاد مبارزه با کرونا از ورود افراد به همه پارک‌های جنگلی مخصوصاً جنگل ابر شاهرود، جنگل‌های مناطق شمالی شهرستان مهدی‌شهر و بوستان‌های روستایی جلوگیری خواهند کرد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان بابیان اینکه هم استانی‌ها می‌بایست تا عادی شدن شرایط در منزل بمانند، ابراز داشت: به مردم توصیه می‌شود تا از رفتن به عرصه‌های طبیعی به خصوص در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه که روز طبیعت نام‌گذاری شده جداً خودداری کنند.

حیدریان بابیان اینکه این ممنوعیت بر اساس تصمیمات ستاد مقابله با کرونااعمال می‌شود، اضافه کرد: برای قطع شدن زنجیره انتشار ویروس کرونامی‌بایست همه افراد به این قوانین موجود احترام بگذارند تا در آینده با فراغ بال بتوان از طبیعت در کمال صحت و سلامتی لذت برد.

48

کد خبر 1371227

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =