مشاوره رایگان اساتید روان‌پرستاری و مامایی درباره کرونا

استادان گروه‌های روانپرستاری و مامایی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران با راه‌اندازی خط‌های تلفنی صدای پرستار و صدای ماما در شرایط بحرانی کنونی و شیوع کووید ۱۹ اقدام به ارائه مشاوره رایگان تلفنی و خدمات مشاوره درمورد کرونا می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران، صدای پرستار با شماره  ۶۱۰۵۴۰۰۲ - ۰۲۱  هر روز از ساعت ۱۱ تا ۱۹ به سوالات شما در زمینه های مراقبت کودکان، مراقبت و مشاوره سلامت روان، فوریت ها و مسمومیت ها، مراقبت از بیمار در منزل، سلامت جامعه و سالمندان، ضعف ایمنی (دیابت و شیمی درمانی) و مراقبت بیماران کلیوی و دیالیزی پاسخ خواهد داد.

همچنین صدای ماما با شماره ۶۱۰۵۴۰۰۱ - ۰۲۱ هر روز صبح ها از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به سوالات شما پاسخ خواهد داد.

همچنین گروه روان پرستاری دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در راستای رسالت حفظ سلامت روان جامعه و حمایت روانی هم میهنان گرامی در شرایط بحرانی حال و شیوع کووید ۱۹ اقدام به برقراری مشاوره رایگان تلفنی تا اطلاع ثانوی جهت کنترل استرس و اضطراب و سوگ ناشی از دست دادن عزیزان کرده است.

عموم هم میهنان گرامی بخصوص همکاران محترم و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران می توانند به شرح زیر از خدمات مشاوره بهره مند شوند.  

۴۷۲۳۲

کد خبر 1371255

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =