سردار فرجی: ستاد مردمی مقابله با کرونا در همدان نمونه است

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: نیروهای مردمی بدون هیچ ادعا و انتظاری، با حداقل امکانات بیشترین هم افزایی را رقم زده‌اند به طوری که ما در رصد وضعیت کشور به صراحت می گوییم که ستاد مردمی مقابله با کرونا استان همدان در کشور نمونه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از همدان ؛ سردار حاج مهدی فرجی، در افتتاحیه دومین دوره آموزش پرستاری از بیماران کرونایی استان با اعلام اینکه در این ستاد پیشرفته‌ترین اقدامات توسط جوان‌ترین نیروهای به بهترین شکل در حد انبوه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: نیروهای جهادی با هماهنگی ستاد مردمی اقدامات مطلوبی را انجام دادند که شایسته قدردانی و توجه است.

وی افزود: این روزها یادآور روزهای آغاز جنگ تحمیلی است که همه نهادها از جمله دولت و نیروهای ارتشی و شهربانی و غیره مستأصل شده بودند تا اینکه مردم وارد میدان شدند و کارها قوت گرفت.

جانشین قرارگاه زیستی استان با تاکید براینکه در نبرد با کرونا هم با ورود ستاد مردمی، اقدامات بسیار خوبی شکل گرفته است، تصریح کرد: اقدامات بی‌نظیر و پیشرفته توسط جوان ترین نیروها و به بهترین شکل در این مجموعه انجام شده که ماندگار خواهد بود.

46

کد خبر 1372537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =