اعتقاد کامل به فعالیت بخش خصوصی داریم/ تولید در کردستان تعطیل نیست

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: به فعالیت بخش خصوصی اعتقاد کامل وجود دارد و از هر امکانی برای تقویت این بخش استفاده خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، محمد دره وزمی در جلسه حمایت و شناسایی از واحدهای تولیدی آسیب دیده از کرونا در استان کردستان اظهار داشت: ما به عنوان حامی تولید و اشتغال به بخش خصوصی و فعالیت های آنان اعتقاد کامل و عملی داریم و در طول سالیان گذشته این امر به کرات اثبات شده است.
وی ادامه داد: همه تلاش ما این است که واحدهای تولیدی استان بتوانند در شرایط بیماری کرونا با کمترین آسیب به فعالیت خود ادامه دهند و هم اکنون نیز تولید در استان تعطیل نشده است.
دره وزمی با بیان اینکه بیماری کرونا به صنعت و بازرگانی داخلی و تا حدودی به تجارت خارجی ضربه زده است گفت: در سازمان صمت واحدی برای شناسایی واحدهای تولیدی آسیب دیده از کرونا تشکیل شده تا میزان آسیب ها و خسارات وارده را مشخص کنند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان افزود: دولت اعتباری معادل ۷۵ هزار میلیارد تومان برای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در نظر گرفته است و ما در صددیم از این محل به واحدهای تحت تاثیر قرار گرفته از بیماری کرونا به محض ابلاغ آن استفاده کنیم.

48

کد خبر 1373016

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =