رویداد رسانه ای "تب کرونا با همدلی می‌ریزد" ‌در تبریز برگزار می‌شود

مدیر خانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی با اشاره به انتشار فراخوان رویداد رسانه‌ای در موضوع کرونا، ‌گفت: رویداد رسانه ای "تب کرونا با همدلی می ریزد" ‌در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی، مرتضی شفیعی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به همت خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان شرقی و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ‌این رویداد رسانه ای در ٦ بخش برگزار می شود.

وی افزود: فراخوان رویداد رسانه‌ای استان آذربایجان‌شرقی با عنوان «‌تب‌ریز» و با رویکرد ترویج پیام «تب کرونا با همدلی می ریزد» در بخش های گزارش، یادداشت، مقاله، مصاحبه، عکس خبری و تیتر برگزار می شود.

وی گفت: هر کدام از شرکت کنندگان در هر بخش می توانند ٤ اثر ارسال کنند و آثار ارسالی باید حدفاصل یکم اسفند ۹۸ تا ۳۰ اردیبهشت ۹۹ در یکی از رسانه های دارای مجوز  آذربایجان شرقی منتشر شده باشد.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: کرونا؛ امید بخشی و آگاهی بخشی در جامعه، فرهنگ سازی بهداشت فردی و اجتماعی، تبیین جانشفانی کادر بهداشتی و درمانی استان، اقدامات گروه‌های جهادی و ستاد مقابله با کرونا در استان، پاسخ به شایعات دوران مقابله با کرونا و همچنین دوران پساکرونا و راهکارهای تحقق شعار سال(جهش تولید) محورهای این رویداد رسانه‌ای استان است.

شفیعی با بیان این‌که آثار باید به تائید مدیرمسؤول رسانه و در قالب فایل PDF به آدرس پست الکترونیکی tabriz.corona@gmail.com ارسال شوند، خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ است.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه‌های استان آذربایجان‌شرقی با تأکید بر این‌که آثار ارسالی با موضوعات خارج از محورهای ارایه شده؛ مورد داوری قرار نمی گیرند، یادآور شد: قرار است به آثار برگزیده در هر بخش جوایز ارزنده ای اهدا شود.

 علاقه‌مندان ‌برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر خانه مطبوعات و رسانه های استان آذربایجان‌شرقی واقع در تبریز، اول سربالایی ولیعصر، مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۳۳۲۸۱۹۱۲- ۰۴۱ ‌تماس بگیرند.

46

کد خبر 1373486

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =