۵۴۰۰ بسیجی و پاسدار برای مبارزه با کرونا درخوزستان فعالیت می‌کنند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان گفت: پنج هزار و ۴۰۰ نفر از نیروهای بسیجی و پاسدار با دستور فرماندهی سپاه خوزستان در قرارگاه شفا برای مبارزه با کرونا فعالیت می کنند.

به گزارش خبرآنلاین از خوزستان؛ عبدالرضا حاجتی بعدازظهر دوشنبه در آغاز توزیع ۳ هزار بسته بهداشتی و غذایی قرارگاه جهاد و شفا به مناطق محروم اهواز که با حضور مسئولان استانی برگزار شد، اظهار کرد: در راستای مبارزه با کرونا جامعه پزشکی، خیران، مسئولان شرکت فولاد خوزستان در کنار بسیجیان همیشه حاضر در صحنه کار بسیار خوب و سازماندهی شده‌ای انجام دادند.

وی به پای کار بودن فرماندهان ناحیه امام حسین (ع) و امام علی (ع) اشاره کرد و افزود: ۳ هزار بسته بهداشتی و ۳ هزار بسته مواد غذایی هر بسته به ارزش مالی ۵ میلیون ریال که در مجموع ۱۵ میلیارد ریال بین مناطق هدف توزیع می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان تصریح کرد: مناطق هدف به صورت مویرگی شناسایی شده‌اند و فرمانده ناحیه امام حسین (ع) جلسات خوبی برگزار کرد و فرماندهان حوزه نیز در مرحله بعد فرماندهان پایگاه‌های مختلف بسیج مستقر را در مناطق توجیه کنند.

سرهنگ حاجتی با اشاره به اینکه تاکنون ۵۰ نقطه شناسایی شده است، ادامه داد: اقشار مختلف بسیجی نیز در مناطق هدف و تحت پوشش خود اقدامات لازم را با تدوین نقشه راه و برنامه‌ریزی انجام می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه بسیج پیشکسوتان پیگیر حال پیشکسوتان بیمار و ناخوش‌احوال خانه‌نشین هستند، گفت: بسیج طلاب نیز در بحث شست‌وشوی میت‌های بانوان و مردان فعالیت می‌کنند و حداقل ۱۶ نفر فقط در اهواز فعال شده‌اند تا کار غسل میت‌ها روی زمین نماند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان با اشاره به اینکه بسیج طلاب و پیشکسوت نیز به صورت مجزا خودشان یک هزار بسته برای توزیع آماده کردند، یادآور شد: فولاد خوزستان و خیران دیگر نیز بسته‌های مجزایی را برای توزیع میان نیازمندان مهیا کرده‌اند.

سرهنگ حاجتی با اشاره به اینکه دشمنان کشور در تلاش هستند تا همه‌چیز را وارونه جلوه دهند، گفت: الحمدالله صداوسیما و دیگر اصحاب رسانه خود پای کار هستند تا حقیقت ایران را به دنیا مخابره کنند و قطعاً تیر دشمنان همچون گذشته به سنگ می‌خورد.

وی خبر داد: امروز بازدید از منطقه غیزانیه انجام و کلنگ بیابان‌زدایی برای ۲ هزار هکتار از اراضی این نقطه به زمین زده شد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان به صدور مجوز غذا و دارو برای تولید لباس، دستکش، گان پزشکی و محلول برای کارگاه جهان‌آرا اشاره و عنوان کرد: بیش از یک هزار دست لباس پزشکی در کارگاه تولیدی جهان‌آرا از سوی بانوان جهادی تولید و توزیع شده است.

سرهنگ حاجتی در پایان گفت: پنج هزار و ۴۰۰ نفر از نیروهای بسیجی و پاسدار برابر با دستور فرماندهی سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان در قرارگاه شفا برای مبارزه با ویروس کرونا فعالیت می‌کنند.

48

کد خبر 1373639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =