۲۱۷هکتار زمین به سرمایه گذاران واگذار شد

این زمین ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین برای ساخت واحدهای تولیدی به ۱۰۳سرمایه گذار واگذار شد که زمینه اشتغال ۴هزار را در آینده فراهم می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در جلسه شورای معاونین سازمان متبوع که با حضور معاون وزیر و مدیر عامل سازمان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شده بود با اعلام این مطلب اظهارکرد: در سال گذشته که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نام گذاری شد، ۲۱۷هکتار زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان به سرمایه گذاران بخش صنعت واگذار شد که از این حیث قزوین را جزو استان های برتر کشور در زمینه جذب سرمایه گذار قرار داد.
وی با بیان اینکه واگذاری ۲۱۷هکتار زمین در شهرک های صنعتی قزوین در سال قبل در حالی رقم خورد که سال قبل از آن شاهد واگذاری ۱۵۷هکتار زمین بودیم، گفت: این میزان زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین برای ساخت واحدهای تولیدی به ۱۰۳سرمایه گذار واگذار شده است که زمینه اشتغال ۴ هزار و ۴۰نفر را در آینده فراهم خواهد کرد.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان اظهارکرد: سرمایه گذاری های انجام شده از سوی دولت در زمینه تقویت زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی از جمله زمین ارزان قیمت با امکانات زیربنایی و خدماتی از جمله آب، برق، گاز،مخابرات، شبکه روشنایی، آسفالت کشی و خیابان و فضای سبز و ... در کنار مزایای قزوین از جمله نزدیکی به تهران و قرارگیری در شاهراه ارتباطی و پیشینه مناسب در بخش صنعت موجب شده تا این استان در سال های اخیر در زمینه جذب سرمایه گذار صنعتی در کشور همواره جزو پیشتازان باشد.
خانپور گفت: ۵۷۱ طرح تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین در دست احداث است که در سال جهش تولید برای راه اندازی و بهره برداری هر چه زودتر آنها تلاش خواهیم کرد.

46

کد خبر 1373851

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =