تولید روزانه ۱۰۰۰ دست لباس کادر درمانی توسط جهادگران جامعه القرآن کرج

جهانخواه مسئول موسسه فرهنگی خیریه جامعه القران کرج گفت: از حضور فعال مردم و اعضای جامعه القرآن کرج در کارگاه تولید ماسک و لباس بیمارستانی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان البرز، جهانخواه مسئول موسسه فرهنگی خیریه جامعه القرآن کرج با اشاره به اینکه در پی شیوع ویروس کرونا کارگاه تولیدی لباس‌های بیمارستانی و ماسک به همت بانوان جهادگر در موسسه فرهنگی، مذهبی و خیریه جامعه القرآن راه اندازی شده است، تا کمبود وسایل بهداشتی این روزها را تامین کنند. 
جهانخواه  با بیان اینکه خواهران و برادران جهادگر با توجه به نیاز مبرم بیمارستان های شیفت کرونایی در استان و نیز در اوضاع شیوع کرونا اقدام به کمک‌رسانی به این کارگاه تولید ماسک و البسه بهداشتی کادر درمان کردند افزود : در این کارگاه که جهادگران خواهر و برادر در شیفت و روزهای متفاوت حضور دارند، اقلام بهداشتی لباس ایزوله، گان، ملحفه و روبالشتی و نیز میان وعده  در جهت توزیع به کادر درمانی کرونایی بیمارستان ها در سطح استان بسته بندی می شود.
وی افزود: خیاطان اعضاء موسسه جامعه القرآن کرج با تهیه ۲۰ چرخ‌  خیاطی در منازل به شعار سال که توسط رهبری «جهش تولید» نام‌گذاری شده است لبیک گفتند و با حضور در میدان تولید دوخت لباس مخصوص بیمارستان  مشغول به خدمت رسانی هستند.
وی با اشاره به راه اندازی گارگاه تولید ماسک و البسه بیمارستانی، گفت: این کارگاه ظرفیت تولید روزانه ۱۰۰۰ لباس ویژه پرستاران و پزشکان (گان) را دارا است.
جهانخواه گفت: یکی از اقدامات مهم موسسه در این عرصه، تهیه ماسک برای آحاد مردم و سایر مراکز درمانی است که به این منظور از خواهران و برادران دارای مهارت لازم در دوخت و دوز دعوت شد تا باتوانمندی خود در این زمینه فعالیت کنند.
وی به همکاری خیرین و مردم  برای اجرای طرح  توزیع  بسته های معیشتی در سطح استان هم اشاره کرد و در پایان یادآور شد:‌ بیش از ۴۵ بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند و خانواده های کم برخوردار بیماران کرونایی اهدا شده است. با یاری و نصرت الهی، توجهات ائمه اطهار (ع) و با مشارکت و همراهی مردم عزیز و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هرچه زودتر براین بحران غلبه کرده تا برگ زرینی دیگر بر افتخارات ملت ایران افزوده شود.

۴۶

کد خبر 1374261

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =