روستاییان سمنانی به کرونا مبتلا نشده‌اند

رئیس کمیته ایمنی شهری و روستایی ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: موردی از ابتلای اهالی محترم روستاهای شهرستان سمنان به کرونا ویروس در ماه‌های گذشته گزارش نشده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ، دکتر منوچهر فخری روز شنبه در بازدید از چند واحد تولیدی اقلام بهداشتی در روستای رکن آباد و اجرای طرح غربالگری در ورودی روستای خیرآباد افزود: هیچ‌کدام از مردم با فرهنگ در مناطق روستایی شهرستان سمنان با رعایت نکات بهداشتی و مواظبت از خود به کرونا ویروس مبتلا نشدند.
وی خاطر نشان کرد: همکاری دانشگاه علوم پزشکی سمنان با تولیدکنندگان اقلام بهداشتی برای حمایت ، پشتیبانی و خرید اقلام مورد نیاز کادر درمانی و خدماتی در بیمارستان‌های استان و بیماران افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان تصریح کرد: تلاش خوبی از سوی اقشار مردم برای مقابله با مهار کرونا ویروس در دست انجام است و تولیدکنندگان پوشاک با تغییر خط تولید و کاربری برای تولید ماسک و اقلام بهداشتی در تلاش هستند.

دکتر فخری ادامه داد: محصولات تولیدی و بهداشتی که در قالب مشاغل خانگی در روستاهای رکن آباد تولید می‌شود، از کیفیت خوبی برخوردار است.

48

کد خبر 1375548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =