برنامه‌های رایزنی فرهنگی ایران در لبنان به صورت مجازی

رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، برنامه ها و فعالیت های خود را در دوران کرونا به صورت مجازی برگزار می کند.

به گزارش خبرآنلاین رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، برنامه ها وفعالیت های خود را متناسب با شرایط و محدودیتهای  اجتماعی دوران کرونا تنظیم کرده و نشست ها ومیزگردهای فرهنگی، ادبی و هنری اش را با دو اقدام عملی به فضای مجازی منتقل کرده است.

این رایزنی در اقدام اول به برگزاری شب شعر با شرکت شعرای لبنانی به مناسبت نیمه شعبان با عنوان " الغوث " اقدام کرده است. همچنین در اقدام دیگری نشست علمی با عنوان « کرونا ؛ داد وستد  عقل و ایمان» را به صورت مجازی برگزار می کند که این موضوع رویکردی است اندیشمندانه در مورد اثرات اپیدمی کرونا و پیامدهای آن بر ایمان و عقل بشریت در دوران پسا کرونا .
سخنرانان اصلی این نشست عبارتند از : حجت الاسلام والمسلمین شیخ شفیق جرادی: رئیس اکادمی مطالعات فلسفی و دینی«المعارف الحِکمیه»، حجت الاسلام و المسلمین شیخ احمد مبلغی: استاد حوزه علمیه قم،  جناب شیخ هشام خلیفه: مدیر سابق اوقاف اسلامی دارالفتوای لبنان، کشیش آنطوان ضو، دبیر کل کمیته اسقفی گفتگوی اسلام و مسیحیت و مجری این نشست، دکتر خضر نبها: استاد فلسفه و کلام دانشگاه لبنان خواهد بود.
این برنامه ها دوشنیه 25 فروردین ماه ساعت 16.30 به وقت تهران در مکان: فضای مجازی  8949-085-275 ؛ Zoom Meeting برگزار می شود.

/6262

کد خبر 1375706

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =