سرمربی سابق پرسپولیس در یک قدمی نیمکت امارات

خبرورزشی نوشت: رؤسای فدراسیون امارات در جمع‌بندی مذاکرات برای انتخاب سرمربی جدید روی یک نام تأکید دارند؛ گابریل کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس.

میلان یووانوویچ هفته پیش از سمت خود در تیم ملی امارات برکنار شد تا غرامت ۱/۲ میلیون دلاری برای امضای این حکم نام سرمربی صربستانی را با رکورد گران‌ترین مربی جهان در کتاب تاریخ ثبت کند. فدراسیون امارات چهار ماه پیش بعد از اینکه نتایج ناامیدکننده در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ کسب کرد تصمیم به همکاری با یووانوویچ آن هم با قراردادی موقت و شش ماهه گرفت.

این قرارداد تا خرداد ۹۹ با رقمی در حدود ۱/۲ میلیون دلار نشان داد اماراتی‌ها عزم خود را برای صعود جزم کردند، اما شیوع کرونا همه برنامه‌ها برای استارت یووانوویچ با شیخ‌نشین‌های خلیج فارس را به‌هم ریخت تا با لغو تمامی برنامه‌های تمرینی و تدارکاتی این مربی صرب از سمت خود بدون یک دقیقه نشستن روی نیمکت کنار برود.

تصمیم شنیده می‌شود رؤسای فدراسیون امارات در جمع‌بندی مذاکرات برای انتخاب سرمربی جدید روی یک نام تأکید دارند؛ گابریل کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس.

یک هفته بعد از این تصمیم شنیده می‌شود رؤسای فدراسیون امارات در جمع‌بندی مذاکرات برای انتخاب سرمربی جدید روی یک نام تأکید دارند؛ گابریل کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس. مرد آرژانتینی که نیم‌فصل هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و چهره‌ای شناخته شده در فوتبال حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود در حال حاضر جدی‌ترین گزینه اماراتی‌ها برای جایگزینی یووانوویچ است و به نوشته «البیان» مذاکرات مقدماتی با او آغاز شده تا در رقابت با دو مربی اروپایی شانس خود برای نشستن روی نیمکت رهبری تیم ملی امارات را امتحان کند.

256 251

کد خبر 1375782

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =