ایجاد تالار بورس استان تا پایان فصل بهار

استاندار کردستان بر لزوم ایجاد تالار بورس استان تا پایان فصل بهار، تاکید کرد و آن را در جذب سرمایه گذار موثر دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، بهمن مرادنیا اظهار داشت: تالار بورس شاید در توسعه استان تاثیر مستقیم نداشته باشد اما در جذب سرمایه گذاران موثر است.
وی همچنین بر لزوم توجه به صرفه جویی در ادارات استان تاکید و خاطرنشان کرد: در این شرایط اقتصادی بد که بر مردم حاکم است، دولت باید صرفه جویی را از خود شروع کند. 
استاندار کردستان در ادامه در خصوص بحث اموال دولتی تصریح کرد: متاسفانه برخی دستگاه ها نسبت به اموال دولتی حساسیت ندارند و از طرفی هم به دلیل ضعف در مستندسازی، برخی اموال در تصرف غیر است. 
مرادنیا حفظ بیت المال را از واجبات و وظیفه همه مدیران دانست و خاطرنشان کرد: برای حفظ اموال دولتی باید یک تیم حقوقی متشکل از چند وکیل ماهر تشکیل شود تا به دولتی که متعلق به مردم است ظلم نشود.
استاندار کردستان با اذعان به اینکه مرز از جمله زیرساخت هایی است که می تواند در استان توسعه ایجاد کند، افزود: پایانه صادراتی باشماق از جمله مباحث مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد. 
وی با تاکید بر اهمیت جذب سرمایه گذار، رفع موانع سرمایه گذاری در استان را امری مهم عنوان کرد و گفت: برخی تنگ نظری ها وجود دارد که باید گام به گام برای تغییر این فرهنگ و فضا پیش برویم. 
مرادنیا، استفاده از تهاتر به عنوان فرصتی برای نفس کشیدن استان نام برد و تاکید کرد: موضوع تهاتر باید کماکان در دستور کار قرار داشته باشد و در طول سال از آن استفاده کنیم.

46

کد خبر 1375868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =