سازمان های مردم نهاد پیشرو در کمک به مدیریت بحران کرونا

سازمان های مردم نهاد در استان قزوین نقش مهمی در تولید و توزیع اقلام بهداشتی ایفا کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عباس علایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در بازدید از چندکارگاه تولید اقلام بهداشتی و ملزومات پیشگیری از کرونا در شهرستان آبیک؛ گفت: سازمان های مردم نهاد در اقصی نقاط ایران اسلامی به ویژه استان قزوین با تولید و توزیع گسترده اقلام بهداشتی؛نقش مهمی در این امر حیاتی ایفا کردند.
او افزود: سازمان های مردم نهاد در استان قزوین با تاسیس و ایجاد کارگاه های مختلف و استفاده بهینه از فضاهای موجود از جمله سالن های ورزشی، توانسته اند با تولید و توزیع اقلام بهداشتی؛ تا حد زیادی نیاز هموطنان به این اقلام را مرتفع کنند.
علایی مقدم ادامه داد: در شهرستانهای استان از جمله آبیک هم اکنون هیات های ورزشی، ورزشکاران و سازمان های مردم نهاد با همکاری و اتحاد در زمینه تولید و توزیع اقلام بهداشتی گام های موثری برداشته اند و کمک شایانی به این امر خداپسندانه کرده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در پایان ضمن اعلام حمایت همه جانبه اداره کل ورزش وجوانان استان از اقدام سارمان های مردم نهاد در ایجاد کارگاه های تولیدی، ابراز امیدواری کرد با توکل به خداوند متعال و همچنین اتحاد و همدلی، ویروس منحوش کرونا به زودی در ایران اسلامی ریشه کن شود.

۴۸

کد خبر 1375953

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =