ارائه تسهیلات ۴ درصدی به شرکت های فناور برای تولید اقلام مقابله با کرونا

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ارس از ارائه تسهیلات ۴ درصد به شرکت های فناور و دانش بنیان در زمینه تولید محصولات بهداشتی و ضدعفونی مقابله با کرونا خبر داد.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، پریسا بهلولی با اعلام این خبرگفت: مرکز رشد واحدهای فناور ارس و صندوق پژوهش و فناوری ارس در خصوص حمایت از شرکت های دانش بنیان  و فناور برای تولید اقلام و محصولات مقابله با ویروس کرونا گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، این صندوق در خصوص حمایت مالی از شرکت های دانش بنیان و فناور اعلام آمادگی کرده بود که به ۴ شرکت واجد شرایط تسهیلاتی با کارمزد ۴ و ۱۱ درصد تخصیص یافته است.

بهلولی گفت: در همین راستا از محل مرکز رشد واحدهای فناور،  به سه شرکت در زمینه تولید ماسک و مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح، تسهیلات ۲۰۰ الی ۵۰۰ ملیوین ریالی با نرخ کارمزد ۴ درصد و به یک شرکت در زمینه تولید ماسک ۵۰۰ میلیون ریال وام ۱۱ درصد از محل صندوق پژوهش و فناوری ارس پرداخته شده است.

وی در ادامه افزود: برای سه شرکت مذکور علاوه بر ارائه تسهیلات، ۵۰ درصد تخفیف استفاده از سالن های تولید سازمان منطقه آزاد ارس نیز در نظر گرفته شده است.

۴۸

کد خبر 1375954

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =