پیشرفت ۳۰درصدی احداث زیرگذر باکسی در محور اصفهان- شهرضا

ایسنا نوشت ؛معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان از پیشرفت ۳۰ درصدی عملیات احداث زیرگذر باکسی محور شریانی اصفهان-شهرضا در باند رفت خبر داد.

فرزاد دادخواه اظهار کرد: محور اصفهان –شهرضا به عنوان محور شریانی شمال- جنوب و یکی از محورهای  پرتردد استان اصفهان به شمار می آید.

وی با بیان اینکه انجام عملیات های راهداری، هدایت ترافیک و ایمن سازی مقاطع پرتصادف در این محورها همواره یکی از دغدغه های ما است، افزود: با استفاده از فرصت ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و کاهش تردد در این محور، عملیات اجرایی احداث زیرگذر باکسی شهرضا از هفته گذشته آغاز شد.

دادخواه سرعت پیشرفت فیزیکی این پروژه را مناسب ارزیابی و تصریح کرد: تاکنون ۱۴ عدد از باکس های این محور نصب و عملیات در باند رفت محور اصفهان-شهرضا به پایان رسیده است و تا اواخر هفته جاری ترافیک روی باکس های نصب شده برقرار  می شود.

وی، اعتبار مورد نیاز برای اجرا و تکمیل این پروژه را بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اصفهان هدف از اجرای این پروژه را ارتقای ایمنی تردد در محور شریانی اصفهان-شهرضا و حذف دوربرگردان همسطح محور عنوان کرد و گفت: پیش بینی می شود تا پایان هفته آینده باکس های زیرگذر این محور به طور کامل نصب شود.

48

کد خبر 1376420

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =