پاسخ تند کارلوس کی‌روش به زبان فارسی سخت به انتشار لیست دریافتی‌های جام جهانی و اتهامات مطرح شده

کی‌روش با انتشار یک بیانیه‌ به اتهاماتی که علیه‌اش ایجاد شده بود پاسخ داد.نکته مهم این است که اگرچه در لیست فیفا این دریافتی های کی روش که حدود ۲ میلیون دلار بوده، پاداش اعلام شده است اما فدراسیون در بیانیه رسمی اعلام کرده این پول ها حقوق جام ملتهای مربی پرتغالی بوده . کی روش اما بی تفاوت به این که موضوع پول‌ها چه بوده تنها به گزارش منتشره و دعوای قدیمی‌اش با رسانه مورد نظر پاسخ داده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روز گذشته اتهاماتی علیه کارلوس کی‌روش منتشر شده بود و حالا این مربی به اتهامات علیه خودش پاسخ داد. 

متن بیانیه‌ای که کی‌روش در اینستاگرام خود منتشر کرده است به شرح زیر است:

1- بعد سپری کردن متعهدانه 8 سال از زندگی خود در تیم ملی ، اجازه دهید این هواداران ایرانی باشند که ارزیابی و تقدیر خود را از خدمات ، تعهد ، صداقت ، وفاداری و دستاوردهای من به فوتبال ایران را انجام دهند.
بالاتر از آنها فقط خدا می تواند در مورد اعمال و تصمیمات من قضاوت کند.

2- تمام افرادی که من افتخار و امتیاز این را داشتم که با آنها همکاری کنم، مخصوصا اعضای کادر و بازیکنانم، آنها منبع الهام من بودند.
همچنین هواداران فوتبال ایران انگیزه من بودند.
بدون همه آنها ، موفقیت و دستیابی به همه دستاوردها و ایجاد میراثی که ما در طول آن روزهای باشکوه طلایی به همراهی یکدیگر خلق کردیم ، ممکن نبود.

3- مراتب قدردانی و تشکر خود را به تک تک‌ آنها بابت فداکاری، شایستگی ، اخلاق کار، صداقت و وفاداری به موفقیت تیم ملی اعلام می‌کنم.
من معتقدم هواداران ایرانی مثل همیشه به اعضای کادر من، بازیکنان من و در کل همه ما کاملاً اعتماد دارند و در مورد اخلاق مداری و حرفه ای گری ، صداقت و شخصیت ما هیچ شکی نیست.

4-همه می دانند چه افرادی همیشه پشت آن خبرگزاری خاص بوده اند. طبق معمول ، آنها فقط به عنوان انگشت‌ها و به نمایندگی از چهره ها شناخته شده همیشگی عمل می کنند.
همان روش ها، همان اقدامات، همان رفتارها.
5- آنها آنقدر قابل پیش بینی و متوسط  ​​هستند که به یک نکته می رسیم که دلمان به حال آنان میسوزد و همچنین بابت تمام لطمه های نادرست و ناعادلانه ای که به افرادی که صادقانه و متعهدانه در تیم ملی کار کردند را وارد کرده اند احساس درد می کنیم.

6) انتشار این اسناد توهم آمیز توسط آن آژانس خاص فقط یک قدم است که سعی در جلب توجه و پنهان کردن بی کفایتی و مدیریت مخرب فوتبال ایران دارد.

در این لحظه که انسان ها به دنبال سلامتی ، انسجام و اتحاد ، تحمل درد مشترک و دوستی بیشتر هستند، این ویروس های انسانی از این فرصت استفاده می کنند تا حمله کنند، مسموم کنند و فضا را آلوده کنند بدون هیچ احترام و هیچ احساسی برای کسانی که متحمل رنج و مبارزه برای ادامه زندگی خویش هستند.
شرم بر آنها.

مناسب، رو در رو، و در موقعی که اولویت های زندگی، به سلامتی و همبستگی اختصاص نمی یابد که البته باید بگویم که به درستی اولویت های اصلی و دغدغه مردم ایران نیز هست. من این فرصت را خواهم داشت که ماسک های آنها را با توجه به این توهین ها و ادعاها پایین بیاورم.
من می خواهم یکبار دیگر مطلبی را یادآوری کنم که مدتی قبل از جام جهانی روسیه مطرح کردم؛ "هرگز در فوتبال ایران تعداد معدودی از افراد با منابع اندک به این مقدار موفقیت دست پیدا نکردند، متحد در کنار هم و با فداکاری های بی شمار ، تنها برای سرافرازی تیم ملی”. سلامت بمانید، خانه بمانید.
هرگز در تاریخ بشر ، با تنها بودن و در منزل ماندن ، ما نتوانسته ایم این مقدار به هم دیگر کمک کنیم.
دوستدار همگی شما
کارلوس کی‌روش

کی‌روش در بیانیه‌ خود پاسخی درمورد پول‌های دریافتی نداد و در راستای درگیری‌ای که با خبرگزاری موردنظر داشتند حرکت کرد. اما خزانه‌دار فدراسیون فوتبال در مصاحبه خود رسما اعلام کرد که این مربوط به پاداش‌ها و دستمزد کی‌روش بوده است که از فدراسیون طلب داشته است. 

255 41

کد خبر 1376561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =