۰ نفر
۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۵
بهترین گل سال به انتخاب وحید امیری

وینگر تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید از ته دل آرزو دارد و از هر موضوعی برایش مهم‌تر این است که زنجیره ویروس مهلک کرونا قطع شود.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: این روزها و پس از حضور وحید امیری در شبکه ورزش و برنامه «نوروز فوتبالی» دوباره همه یاد لایی او به «پیکه» ستاره خط دفاعی بارسا افتاده‌اند. این در حالی است که وحید امیری سال گذشته هم یکی از زیباترین گل‌های سال ۱۳۹۸ را در دیدار برگشت مقابل تراکتور تبریز در تهران و پس از دریبل سه، چهار بازیکن تیم حریف به ثمر رساند. گلی مارادونایی که البته وحید امیری چپ پا با پای راست زد و...

وحیدجان سال نو مبارک، با قرنطینه خانگی چه کار می‌کنی؟
سال نو بر شما هم مبارک باشد. متأسفانه از اواخر سال گذشته ویروس کرونا همه‌گیر شد و جان بسیاری از هموطنان ما و مردم دنیا را گرفت. از همین جا به خانواده‌های هموطنان داغدیده صمیمانه تسلیت می‌گویم. امیدوارم با رعایت نکات بهداشتی و تداوم قرنطینه خانگی این ویروس خطرناک هرچه زودتر ریشه‌کن شود. ما هم کار خاصی نمی‌کنیم و ضمن نرمش و تمریناتی که کادر فنی برای بچه‌ها در نظر گرفته مثل خیلی‌ها خانه‌نشین شدیم.

این روزها صحبت‌های مختلفی در مورد لغو یا برگزاری لیگ برتر مطرح می‌شود. نظر تو در این رابطه چیست؟
والله چه بگویم؟ مسئولان امر باید تصمیم نهایی را بگیرند. ما پرسپولیسی‌ها هم تابع قانون و تصمیم مسئولان هستیم. امیدوارم هرچه خیر است پیش بیاید.

یکی از صحنه‌های به‌یادماندنی که وحید امیری برای هواداران پرسپولیس ترسیم کرد بازی برگشت با تراکتور تبریز بود که پس از دریبل سه، چهار بازیکن تیم حریف زدی. از آن گل برای ما می‌گویی؟
(با تواضع خاصی) شانسی بود!

این حرف که نشان‌دهنده تواضع توست ولی یک گل مارادونایی زدی. با پای چپ یکی پس از دیگری بازیکنان تراکتور را دریبل زدی و در یک فضای کوچک با پای راست دروازه حریف را باز کردی. خودت توضیح می‌دهی؟
ما کجا و مارادونا کجا؟! من را شرمنده نکنید!

حالا نمی‌خواهی از بازی برگشت با تراکتور و آن گل برای ما حرف بزنی؟
چیز خاصی نبود. روی یک توپ هوایی علی‌جان (علیپور) توپ را سایید و رسید به من... شانس هم آوردم که آن توپ پس از پیشروی من گل شد.

معمولاً چنین گل‌هایی خیلی کم در فوتبال ایران و حتی اروپا به ثمر می‌رسد. اینکه بازیکنی از میانه زمین چند نفر را دریبل زده و پس از ورود به محوطه هجده قدم تیم حریف گل بزند.
خدا را شکر می‌کنم. همین که تیم پرسپولیس در آن بازی برنده شد خیلی خوب بود.

گل تو قشنگ‌تر بود یا گل قیچی برگردان علیرضا جهانبخش به تیم چلسی؟
صددرصد گل علیرضا جهانبخش که به نظرم قشنگ‌ترین گل سال بود. من هم به خاطر علی برای آن گل خیلی خوشحال شدم.

دلت برای تمرینات گروهی پرسپولیس تنگ نشده است؟
من اکنون کنار بهترین بازیکنان ایران هستم و از این بابت خیلی خوشحالم. مطمئناً هر ساعتی که کنار این بازیکنان تمرین می‌کنم و مسابقه می‌دهم چیزهای زیادی یاد می‌گیرم. از طرف دیگر این فرصت را دارم که کنار آن‌ها مسابقه بدهم و لذت ببرم.

فکر می‌کنی سال ۱۳۹۹ برای وحید امیری چطور باشد؟
در حال حاضر فقط آرزوی سلامتی برای همه دارم. برای خانواده‌ام و همه هموطنانم که درگیر بحران کرونا هستند. از ته دل آرزو می‌کنم زنجیره این ویروس مهلک قطع شود. این موضوع برای من از هر چیزی مهم‌تر است.

این مطلب را هم بخوانید: بن‌بست در جام حذفی به خاطر استقلال

43503

کد خبر 1376562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =