غربالگری مشمولان اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ماه ۹۹

ایسنا نوشت: معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از غربالگری مشمولان اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ماه ۹۹ خبر داد.

سرهنگ نجف حمیدزاده، اظهار کرد: به منظور پیشگیری از انتقال بیماری کرونا و ایجاد شرایط بهداشتی مناسب برای مشمولان اعزامی تاریخ های یکم و سوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹به مراکز آموزش نیروهای مسلح، وضعیت سلامت کلیه مشمولان اعزامی این ماه، قبل از اعزام به خدمت از طریق مراکز بهداشتی معاینه و غربالگری می‌شود.

وی گفت: این دسته از مشمولان باید به همراه برگ محل مراجعه که از طریق یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) دریافت کرده‌اند، به مرکز بهداشت محل سکونت خود مراجعه و در صورت تایید سلامتی آنان در زمینه ویروس کرونا، برگ محل مراجعه ممهور به مهر تایید مرکز بهداشت می‌شود.

معاون احضار و اعزام این سازمان بیان کرد: همچنین برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، تست غربالگری سربازان مجدد در روز اعزام در وظیفه عمومی استان‌ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح انجام می‌شود.

بنابر اعلام سایت پلیس، سرهنگ حمیدزاده خاطرنشان کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی@ sarbazvazifeh از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1376650

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =