دو پرسپولیسی در فهرست بهترین فعالان اجتماعی

فدراسیون قصد دارد شرح حالی از رفتار زیبای محمد نادری و جلال حسینی طی یک ماه گذشته برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و نام آن‌ها را در زمره کاندیداهای قسمت برترین فعالان اجتماعی یا همان «رؤیاهای آسیا» قرار بدهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور تعدادی از فوتبالیست‌های کشورمان صادقانه آستین همت بالا زده و برای کمک به هموطنان وارد میدان شدند. هنوز فراموش نکرده‌ایم که محمد نادری چگونه میان مردم رفت و ماسک، دستکش و... بین آن‌ها تقسیم کرد. از طرف دیگر، جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس نیز در روزهایی که استان گیلان به شدت درگیر این بیماری بود، اقلام مورد نیاز مردم را از جیب خودش تهیه کرد و به استان زادگاهش فرستاد. این حرکات به صورت کاملاً صادقانه انجام شد و خود این بازیکنان هیچ نقشی در رسانه‌ای شدن رفتارشان نداشتند، اما به نظر می‌رسد کار خوب آن‌ها توسط فدراسیون رصد شده و به اطلاع کنفدراسیون فوتبال آسیا هم رسیده است.

جایزه رؤیاهای آسیا
AFC امسال برای انتخاب بهترین‌های قاره کهن بخشی را هم تحت عنوان «رؤیاهای آسیا» راه‌اندازی کرده که کاندیداهای آن از میان فوتبالیست‌ها و مربیان انتخاب می‌شوند که در جریان بروز مشکلات بزرگ اجتماعی به کمک مردم شتافته‌اند. طبق خبرهای رسیده، فدراسیون قصد دارد شرح حالی از رفتار زیبای محمد نادری و جلال حسینی طی یک ماه گذشته برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و نام آن‌ها را در زمره کاندیداهای قسمت برترین فعالان اجتماعی یا همان «رؤیاهای آسیا» قرار بدهد. البته احتمالاً اسامی یکی، دو نفر دیگر هم همراه با توضیحی در مورد کارهایی که صورت داده‌اند برای AFC ارسال می‌شود.

256 43

کد خبر 1376666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =