مصرف روانگردان شیشه منجر به قتل برادر و دفن آن در حیاط خانه شد

میزان نوشت: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از بازداشت فردی که به دلیل مصرف مواد روانگردان شیشه اقدام به قتل فجیع برادر خود کرده بود، خبر داد.

محمد ضیاالدینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم اظهار داشت:پس از کسب گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره قتل بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت و بازپرس ویژه قتل در محل حادثه حضور یافت.

وی اعلام کرد: متاسفانه قاتل در روز دوم فرودین ماه سال جاری در محل منزل پدری، در اثر مصرف زیاد مواد روان گردان شیشه با مقتول درگیر می‌شود و با وارد کردن ضربات یک کارد آشپزخانه اقدام به قتل فجیع برادر بزرگتر خود می‌نماید.

ضیاالدینی گفت: قاتل پس از انجام این عمل هولناک برادر خود را در محل حیاط خانه دفن می‌کند و پدر و مادر مسن خود را نیز تهدید می‌کند که در صورت اطلاع به پلیس آن‌ها را نیز خواهد کشت.

دادستان بم افزود: با توجه به اینکه این حادثه در ایام شیوع کرونا اتفاق افتاده بود و رفت و آمدهای خانوادگی به حداقل ممکن رسیده بود و کسی به منزل آن‌ها رفت و آمد نداشته، کسی متوجه این حادثه هولناک نشده بود.
 
وی گفت: صبح امروز پدر خانواده این حادثه را به پلیس اطلاع می‌دهد و بلافاصله و ظرف کمتر از یک ساعت قاتل توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان بم دستگیر می‌شود.

ضیاالدینی بیان کرد: با حضور بازپرس ویژه قتل محل دفن مقتول خاک برداری و جسد مقتول جهت آزمایش‌های تکمیلی تحویل پزشکی قانونی شده است.
۲۳۵۲۳۷
کد خبر 1377223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =