اجرای بیش از یک هزار پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان سمنان

در طی سال گذشته ، یک هزار و ۱۱۱ پروژه ی عمرانی برق رسانی با حجم سرمایه گذاری به مبلغ ۱۶۶ میلیارد و ۹۷۵ میلیون ریال در سطح شهرستان سمنان به انجام رسیده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان  مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با بیان این خبر گفت: با جذب یک هزار و ۲۹۳ مشترک جدید ، این مدیریت در حال حاضر به قریب ۱۰۰ هزار مشترک برق خدمات ارائه می نماید.

مهدی پاک طینت با اعلام این که برای خدمات دهی به متقاضیان و مشترکین جدید و توسـعه زیرساخت ها ، ۱۹ هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف هوایی و زمینی دایر گردیده افزود : به مـنظور تغـذیه برق اشـتراک های پذیـرش شده و ایـجاد ظرفیت های لازم برای مشترکان ، ۳۶ ایستگاه هوایی توزیع برق با قدرت پنج هزار و ۴۶۰ کیلو ولت آمپر در نقاط مختلف شهرستان نصب و مورد بهره برداری واقع شده است.

وی با عنوان این که در راستای پروژه ی کاهش تلفات انرژی الکتریکی و پیشگیری از سرقت شبکه ها، ۱۲ هزار و ۱۰۰ متر کابل خودنگهدار در سال ۹۸ احداث گردیده یادآور شد : اصلاح خطوط برق رسانی شهرستان برای استمرار خدمات دهی به مشترکین ، همواره در دستورکار این مدیریت قرار دارد و در سال قبل ، ۳۱ هزار متر شبکه های فشار متوسط و فشارضعیف شهرستان ، بهسازی شده است.

پاک طینت به احداث هشت هزار و ۶۰۰ متر شبکه روشنایی معابر برای توسعه روشنایی اشاره کرد و اظهار داشت : نصب ۷۱۲ دستگاه سرچراغ جدید در سامانه روشنایی شهرستان ، از جمله اقدامات صورت پذیرفته محسوب می شود.

وی اضافه کرد : احداث شبکه فشار متوسط زمینی پست چهارراه مازندران تا پست زمینی ابوذر و بلوار شهید مدّرس و بهسازی روشنایی این بلوار ، اصلاح خط ۲۰ کیلوولت هوایی خطوط مسیر جاده نظامی،  فیدر بهارستان و مسیر تیپ ۱۲ قائم (عج) و فیدر فرودگاه ، ایجاد روشنایی بلوار ماندگار ، تبدیل شبکه فشارضعیف سیمی روستای آبخوری به کابل خودنگهدار و تجهیز پست زمینی بوستان ، به عنوان اقدامات  شاخص به انجام رسیده در عرصه خدمت رسانی به شمار می رود.

وی تصریح کرد : تعدیل بار پست های برق ، احداث ایستگاه های هوایی توزیع برق با هدف کاهش تلفات و بهبود پروفیل ولتاژ ، اصلاح شبکه فشارمتـوسط زمینی خـیابان امام حسین (ع) ، ایجاد پسـت پد مانتد خیابان شیخ فضل ا... نوری و بلوار ولی عصر(عج) با هدف بهبود پروفیل ولتاژ، بهبود ولتاژ برق کوچه رحمت واقع در خیابان طالقانی ۱۰ با احداث پست هوایی ، اصلاح کابل روغنی فشار متوسط به کابل خشک دما بین پست زمینی بهداشت و فرهنگ ، اصلاح شبکه فشارضعیف هوایی روستای جام و دوزهیر و بهسازی خط ۲۰ کیلوولت فیدر ریونکوه ، در قالب برنامه های پیش بینی شده ای هستند که برای سال جاری به اجرا درخواهند آمد

46

کد خبر 1377495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =