بیرانوند:جایزه‌ای که بردم به 10 توپ طلا می‌ارزد

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در نظرسنجی سایت AFC در جایگاه نخست قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس که در نظرسنجی برترین بازیکن آسیایی تاریخ جام جهانی در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان نخست را کسب کرده در این خصوص گفت: خیلی خوشحالم که این عنوان به یک بازیکن ایرانی رسید و اگر جای خودم بازیکن دیگری هم کاندیدا بود و پیروز می‌شد، قطعا همین حس و حال را داشتم.
برایم مهم بود که این عنوان را کسب کنم چراکه این نظرسنجی توسط سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام شده بود و قطعا نتیجه‌اش ماندگار خواهد بود. من از تمام کسانی که در این نظرسنجی به من رای دادند و موجب این شدند که افتخار دیگری برای کشورمان به دست بیاید، تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم با بازی‌های درخشانم در آینده چه در تیم‌ملی و چه در تیم باشگاهی‌ام، پاسخ محبت آنها را بدهم.

بیرانوند در ادامه گفت: مطمئن هستم که به غیر از هواداران پرسپولیس که همیشه به من لطف داشتند و در تمامی شرایط من را حمایت کردند، خیلی از نفراتی که پرسپولیسی هم نیستند به‌خاطر نام ایران به من رای داده‌اند و جا دارد به‌خاطر نگاه ملی این نفرات هم از آنها تشکر کنم.این عنوان بیشتر از 10 توپ طلا می‌ارزد. نه اینکه فکر کنید برای من، بلکه ارزش واقعی این عنوان به‌اندازه 10 توپ طلای آسیاست که خوشحالم به من رسید و امیدوارم بتوانم با درخششم در آینده پاسخ محبت مردم کشورم را بدهم.

254 43

کد خبر 1377497

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =