۰ نفر
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳
حرف‌های جالب مربی که کرونا را شکست داد

فاتح تریم، سرمربی ترکیه‌ای تیم گالاتاسرای ترکیه اخیرا توانست ویروس کرونا را شکست دهد و سلامتی خود را پیدا کند. او درباره دوره ابتلایش به این بیماری حرف‌های جالبی زده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فاتح تریم، یکی از بزرگترین سرمربیان تاریخ فوتبال ترکیه است که در تیم‌های مختلفی سابقه حضور دارد و این فصل هم سرمربی گالاتسرای است. تریم اخیرا به بیماری کرونا مبتلا شده بود که توانست آن را شکست دهد.

فاتح تریم در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت گفت: واقعا ناراحتم که میلان را در کورس کسب اسکودتو نمی بینم. میلان همیشه باید برای فتح اسکودتو بجنگد. این موضوع برای فیورنتینا هم صدق می کند چون در مورد دو باشگاه بزرگ حرف می زنیم که باید خیلی زود به اوج برگردند.

تریم درباره ابتلایش به کرونا هم گفت: این روزها دنیا از یک آزمون بزرگ عبور می کند. خوش شانس بودم چون وقتی علائم کرونا نداشتم، این موضوع را فهمیدیم و خیلی زود برای درمان شروع به کار کردیم. اگر بگویم می ترسیدم، دروغ گفته‌ام چون کلمه ترس نمی تواند احساسات آن روزهای مرا بیان کند. فراتر از ترس بود. دوستان ایتالیایی من که این موضوع را چشیده‌اند، می فهمند چه می گویم. این روزها در خانه می مانم و استراحت می کنم.

او درباره مریح دمیرال، مدافع تیم یوونتوس گفت: یک بازیکن با فیزیک و هوشش می تواند تبدیل به ستاره شود. سخت است اما غیرممکن نیست. مریح دمیرال این پتانسیل را دارد تا تبدیل به ستاره شود. هنوز راه زیادی در پیش رو دارد و می تواند بازهم پیشرفت کند. 

255 43

کد خبر 1378007

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =