۰ نفر
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
پرسپولیس بازیکن یاغی را تهدید کرد

با وجود رفتارهای عجیب آنتونی استوکس به نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی هم‌چنان تمایل دارد تا از حضور او در ترکیب تیمش استفاده کند و خواهان بازگشت او پس از شروع دوباره تمرینات پرسپولیس شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آنتونی استکوس مهاجم پرحاشیه ایرلندی در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل به ایران برگشت تا پیراهن پرسپولیس را بر تن کند. تصور میشد استوکس در بازگشت به ایران حواشی خود را کم کند و روی فوتبال تمرکز داشته باشد اما او خیلی زود نشان داد نسبت به گذشته هیچ تغییری نداشته است. او پس از بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا به مرخصی رفت و دیگر برنگشت و هم‌چنان از تفریحات خود در فضای مجازی علس و فیلم می‌گذارد و نشان می‌دهد اصلا به فکر فوتبال نیست. رفتار استوکس که تاکنون 90 دقیقه هم برای پرسپولیس بازی نکرده ولی مبلغ زیادی را از این تیم گرفته باعث عصبانیت مدیران باشگاه شده و آن‌ها قصد داشتند قید او را بزنند.

با وجود این عصبانیت اما یحیی گل‌محمدی به باشگاه اعلام کرده هم‌چنان به او نیاز دارد و از باشگاه خواسته تا در نامه‌ای به او اعلام کند با شروع دوباره مسابقات باید راهی تهران شود .در این نامه که در واقع سومین نامه مدیران پرسپولیس برای استوکس است و لحنی تهدیدآمیز هم داشت به او اعلام شد در صورتی که با شروع تمرینات راهی تهران نشود باید منتظر پیگیری حقوقی باشد. ایننامه به دست مدیربرنامه استوکی هم رسیده است.

255 43

کد خبر 1378024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =