ریش گرو بگذارند تا بازی سپاهان - پرسپولیس تکرار شود!

مربی دروازه‌بان‌های آبی‌پوشان پایتخت معتقد است حق استقلال در ماجرای بازی سپاهان و پرسپولیس خورده شد.

روزنامه خبر ورزشی نوشت: بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بان‌های استقلال پس از تقدیر از تمام کادر پزشکی و درمانی به خاطر مبارزه با کرونا حرف‌های جالبی درباره ماجراهای بازی پرسپولیس و سپاهان به زبان آورد.

ریش گرو بگذارند
به نظر من عدالت زمانی در لیگ برتر برقرار می‌شود که بازی سپاهان و پرسپولیس برگزار شود. این به نفع فوتبالمان است. درست است که قانونی بازی ۳- صفر شده ولی اگر بحث معرفتی و مشتی‌گری باشد، بازی باید برگزار شود. به نظرم باید مسئولان ریش گرو بگذارند و دو تیم در ورزشگاه خالی روبه‌روی هم قرار بگیرند. در این صورت حق کسی خورده نمی‌شود.

حق ما خورده شد
حق استقلال در ماجرای بازی سپاهان و پرسپولیس خورده شد. همین‌طور حق تراکتور، شهرخودرو و حتی فولاد. نتیجه این بازی روی سهمیه‌ها هم اثرگذار شده است. به نظرم پرسپولیسی‌ها معرفت به خرج دهند و بازی را برگزار کنند. البته بعید می‌دانم پرسپولیسی‌ها این را قبول کنند ولی اگر بازی برگزار شود، عدالت رعایت خواهد شد و حقی از تیمی ضایع نمی‌شود.

تکرار نخواهد شد
من هم فکر می‌کنم رأی ۳- صفر نهایی است و بازی تکرار نخواهد شد. به هر حال سپاهان در زمین مسابقه حاضر نشد و کاری هم نمی‌شود کرد ولی دوباره تکرار می‌کنم برگزاری بازی برای عدالت بهتر است وگرنه قانونی که بازی ۳- صفر شده و دیگر کاری نمی‌شود کرد.

به پله اول برنگردیم
صحبت‌های سعادتمند را در تلویزیون شنیدیم. امیدواریم حرف‌های ایشان تبدیل به واقعیت شود. اگر غیر از این باشد استقلال دوباره به پله اول برمی‌گردد و شرایط باشگاه برای هواداران بد و بدتر خواهد شد.

همه ناراضی هستند
همه بازیکنان استقلال ناراضی هستند. از عملکرد مدیریت ناراضی بودند. هر کس آمد فقط خودش را دید و هواداران و بازیکنان را ندید. همه هم رفتند و اتفاق خوبی هم برای استقلال نیفتاد. به نظر من اتفاقاتی که در سال ۹۸ و ۹۹ برای باشگاه استقلال افتاد جزو عجیب‌ترین و بی‌سابقه‌ترین اتفاقات تاریخ باشگاه استقلال بود.

مجیدی در ارتباط است
فرهاد مجیدی در دبی است. اگر مشکل بلیت و پرواز نبود شک نکنید تا الان برگشته بود. متأسفانه نتوانسته بلیت بگیرد و مجبور است فعلاً در آنجا بماند. البته او با اعضای کادر فنی، مدیریت و همین‌طور بازیکنان استقلال در ارتباط است و مدام وضعیت را زیر نظر دارد.

43503

کد خبر 1378036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =