دلیل جالب جانی دپ برای پیوستن به اینستاگرام

فارس نوشت: جانی دپ هنرپیشه سرشناس هالیوودی با انتشار ویدیویی ۸ دقیقه‌ای در یک غار، مردم را به ماندن در خانه و قرنطینه تشویق کرد.

جانی دپ، هنرپیشه آمریکایی که تا کنون در اینستاگرام حساب کاربری نداشته است برای برقراری ارتباط با مردم و تشویق آنها به خانه نشینی در ایام قرنطینه، عضو این شبکه اجتماعی شد و برای اولین بار در اینستاگرام ویدیویی به اشتراک گذاشت گفت: «هرگز فکر نمی‌کردم دلیل خاصی برای پیوستنم به شبکه‌های اجتماعی وجود داشته باشد اما حالا زمان برقراری یک گفتگو است، حالا که تهدید این دشمن نامرئی باعث تراژدی‌ها و خسارات بر زندگی مردم شده،  زمان برقراری یک گفتگو است.»

جانی دپ که در این ویدیو به نظر در درون یک غار نشسته بود، دلیل خود از پیوستن به اینستاگرام را تشویق مردم و هواداران به ماندن در خانه برای قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا عنوان کرد.

تنها چند ساعت پس از پیوستن دپ به اینستاگرام میزان فاووِر(دنبال کنندگان) او به ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر رسید.

هنرپیشه «دزدان دریایی کارائیب» از طرفدارانش خواست که در این شرایط بحران پاندمی کرونا مراقب همدیگر باشند و اظهار داشت که نباید تسلیم این شرایط سخت و یکنواخت شویم. از این لحظات استفاده کنید، تفکر کنید، نقاشی بکشید، با گوشی تلفن همراهتان یک فیلم بسازید خلاصه بیکار ننشینید و از وقتتان استفاده کنید.

۲۴۱۲۴۵

کد خبر 1378189

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =