اجرای بیش از 50پروژه در شهرکهای صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین از اجرای بیش از 50پروژه عمرانی و زیربنایی در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا خانپور، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: در سال "جهش تولید" توسعه شهرکهای صنعتی تقاضا محور موجود، ساماندهی زیرساختها، جذب حداکثری سرمایه گذار داخلی و خارجی و حفظ وضع موجود صنایع کوچک فعال از اولویت های مهم است.
او ادامه داد: توسعه و تکمیل زیرساختها و پروژه های زیربنایی در شهرکها و نواحی صنعتی را از اولویتهای دیگر است و در سال جاری بیش از 50پروژه عمرانی و زیربنایی با سرمایه گذاری بالغ بر 650میلیارد ریال در شهرکها و نواحی صنعتی تابعه اجرایی می‌شود.
خانپور خاطر نشان کرد: رشد بیش از یک ونیم برابری واگذاری زمین به متقاضیان ساخت واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌های صنعتی در سال گذشته نسبت به سال1397، نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در استان صنعتی قزوین است.
او تصریح کرد: با توجه به استقبال بی‌سابقه سرمایه‌ گذاران از شهرکهای صنعتی تقاضا محور در سال جاری بیش از 500هکتار از اراضی شهرکهای صنعتی کاسپین1 و کاسپین2 ( آبیک )، خرمدشت و آراسنج  در دستور کار قرار دارد که با آماده سازی  و اجرای پروژه های زیر بنایی آماده واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری است.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین با اشاره به واگذاری در سال گذشته یادآور شد: سال98 با 103متقاضی سرمایه گذار به میزان 241هکتار زمین صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی  قرارداد منعقد شد که میزان سرمایه گذاری این طرحهای صنعتی 16هزار میلیارد ریال است که با راه اندازی این واحدهای صنعتی، زمینه اشتغال چهار هزار و 40نفر فراهم می شود.

48

کد خبر 1378257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =