توصیه‌های پلیس راهور به شهروندان برای تردد در روزهای آینده

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سرهنگ رازقی درباره وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران در ۳۰ فروردین ماه توضیحاتی داد.

سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت ترافیکی معابر سطح شهر تهران اظهار کرد: همان طور که انتظار می‌رفت، امروز همزمان با عدم اجرای طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا و توجه شهروندان به توصیه‌های پلیس درباره استفاده از وسیله نقلیه شخصی، در محورهای مرکزی شهر تهران از ابتدای صبح شاهد بار ترافیک سنگین بودیم.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: از ساعت ۶:۳۰ صبح امروز در خیابان‌های آزادی، انقلاب، دماوند، جمهوری، ری و محورهای محله مرکزی شاهد بار ترافیکی سنگین بودیم.

او با بیان اینکه در مقاطع مختلف تا حدود ساعت ۱۶ این وضعیت ادامه داشت، گفت: بعد از این زمان با توجه به اینکه بار خروجی محدوده شروع شد، تا حدود ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه وضعیت تقریبا عادی شد.

سرهنگ رازقی با بیان اینکه اکثر معابر به حالت عادی بازگشتند، گفت: رعایت قوانین و مقررات از طرف رانندگان از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

او ادامه داد: باتوجه به اینکه معابر محدوده مرکزی کم عرض هستند و جای پارک زیادی ندارند و تعداد پارکینگ‌های عمومی در این محدوده کم است، توصیه می‌شود مثل امروز که بخشی از بار ترافیکی محدوده ناشی از توقفات دوبله و ساکن بود، برای فردا و روزهای آینده نیز در صورت عدم اجرای طرح‌های ترافیک این موضوع را مد نظر داشته باشند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: شهروندان از رها کردن خودرو، پارک کردن دوبله و ارتکاب تخلفات ساکن خودداری کنند تا دلیلی بر تشدید سنگینی بار ترافیکی نباشد و وضعیت خوبی را در روزهای آینده در محدوده مرکزی شاهد باشیم.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1378385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =