توسعه اقتصادی با ارتباط صنعت و کشاورزی

خمسه گفت: همکاری و ارتباط بخش صنعت و کشاورزی روند توسعه اقتصادی را تسریع می کند .

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ فاطمه خمسه، رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین در جلسه مشترک با خانپور، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: بخش صنعت با جهادکشاورزی در زمینه تولید محصولات کشاورزی، صنعتی و تنظیم بازار محصولات کشاورزی ارتباط نزدیکی دارند و به هر اندازه هماهنگی بین این دو دستگاه اقتصادی بیشتر باشد، دستاوردهای این همکاری در توسعه اقتصادی استان بیشتر نمایان می شود.
 او افزود: البته در استان قزوین بخش کشاورزی و صنعت ارتباط بسیار نزدیکی در زمینه تولید و حل مشکل  مردم، بهره برداران و سرمایه گذاران دارند .
خمسه در ادامه با اشاره به نقش شهرک های صنعتی در هدایت سرمایه گذاران در نواحی و شهرک های صنعتی استان گفت: هدایت سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در  نواحی و شهرک های صنعتی مانع از تخریب اراضی کشاورزی می شود .
او  یادآورشد: جهادکشاورزی ضمن صیانت از ارضی کشاورزی  ازسرمایه گذاری در کلیه بخش ها حمایت می کند. 
 رییس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین در ادامه ابراز امیدواری کرد در سال جهش تولید ارتباط و همکاری بین دستگاههای اجرایی  شاهد شکوفایی اقتصاد استان و کشور باشیم .
در این جلسه خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین از ظرفیت شهرک های صنعتی برای جذب سرمایه گذار مطالبی بیان کرد .

46

کد خبر 1378653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =