هشدار دو مقام بلندپایه ارتش نسبت به هرگونه شیطنت احتمالی علیه ایران /پدافند هوایی در خط مقدم است

امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در آئین رونمایی از سامانه‌های پدافندی «خلیج فارس» و «مراقب» نیروی پدافند هوایی ارتش با تبریک روز ارتش و بزرگداشت حماسه‌ آفرینی‌های نیروی زمینی قهرمان گفت: پیشرفت پدافند هوایی کشور با تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش سرعت گرفته است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی ارتش،  امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور گفت: خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزاریم که سیر رشد و توسعه و پیشرفت پدافند هوایی با تدبیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر تشکیل یک نیروی مستقل پدافند هوایی در جمع ارتش و نیروهای مسلح، سرعت، قوت و قدرت بیشتری گرفته است.

او افزود: ما به شکر و سپاس خداوند در این حدود یک سال از تشکیل نیروی پدافند هوایی، شاهد اتفاقات بسیار مبارکی در این نیرو بوده ایم و هر روز به توان و آمادگی پدافند هوایی کشور افزوده شده است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور گفت: لازم می‌دانم از همه همرزمان عزیزم در بخش‌های مختلف نیروی پدافند هوایی ارتش که با تلاش، تفکر و اندیشه جهادی و مومنانه، شبانه‌روزی کار کرده‌اند تا این اتفاقات مبارک رقم بخورد تشکر و خداقوت عرض کنم. همچنین از همه خانواده¬های محترم این کارکنان که با پشتیبانی خود باعث شده‌اند این موفقیت‌ها رقم بخورد تشکر می‌کنم.

فرمانده کل ارتش در پایان با تأکید بر اینکه پدافند هوایی بایستی قوی ترین شکل ممکن را داشته باشد خاطر نشان کرد: از دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان و صنایع دفاعی که نیروی پدافند هوایی را کمک می‌کنند تا این اتفاقات مهم شکل بگیرد تشکر می‌کنم و امیدوارم که هر روز بتوانیم گامی در راستای اجرای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر اینکه «پدافند هوایی در خط مقدم است» برداریم. از درگاه خداوند متعال می خواهیم و دعا می کنیم که به ما توفیق دهد تا هر چه سریعتر به این اهداف مدنظر فرماندهی معظم کل قوا برسیم.


گفتنی است، در ابتدای این آئین امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: خداوند متعال را شاکریم که در سال «جهش تولید» شاهد رونمایی از دستاوردهای ارزشمند و تأثیرگذاری توسط امیر فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم.

وی با بیان اینکه دستیابی به این پروژه‌ها قطعاً تأثیر بسیار زیادی در توان رزم پدافند هوایی ارتش خواهد داشت افزود: نیروی پدافند هوایی ارتش با اقتدار تمام آماده پاسخگویی به هرگونه شیطنت‌های احتمالی بوده و خواهد بود.

کد خبر 1378665

برچسب‌ها