احیای ۴۹واحد صنعتی راکد در استان قزوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گفت: ۴۹واحد تولیدی با اشتغال ۵۲۵نفر مجددا راه‌اندازی و به چرخه تولید و فعالیت اقتصادی بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حمیدرضا خانپور، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در یکسال گذشته، ۴۹واحد تولیدی و صنعتی راکد و تعطیل شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با مشکلاتی چون کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش، نداشتن بازار فروش، مشکلات خرید مواد اولیه، نوسازی و بازسازی تجهیزات و اختلاف شرکاء که مستعد راه اندازی مجدد بودند شناسایی شدند و با مشاوره کارشناسان عارضه یابی، همکاری بانک‌های عامل و دستگاه‌های خدمت رسان به چرخه تولید بازگشتند.
خانپور بیان کرد: محصولات این واحدهای تولیدی را شامل پنجره upvc ، کاشی و سرامیک، عملیات برش کاری فلزات، آب آشامیدنی، صنایع غذایی شامل زیتون پرورده، کنسرو ماهی و سبزیجات، افزودنیهای غذایی و بسته بندی گوشت، انواع رنگ ها و پوشش ها، ضد یخ، انواع خوراک آماده دام، اکسید روی، سیم مفتول فولادی ساده کربنی ، روغن ترمز خودرو، سیلیکاژل، انواع میلگرد، دندان های مصنوعی، انواع خوراک آماده دام و.... برشمرد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی افزود: در سال جهش تولید تمامی تلاش این مجموعه و دستگاههای ذیربط  حل مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی وطرحهای صنعتی راکد می باشد که با راه اندازی این واحدها اشتغال پایدار برای جوانان فراهم می شود.

46

کد خبر 1379086

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =