محموله میلیاردی تخمه خارجی قاچاق در شاهرود توقیف شد

فرمانده انتظامی استان سمنان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۶ تن تخمه آفتابگردان خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سردار عبدالله حسنی روز یکشنبه اعلام کرد: ماموران انتظامی شهرستان شاهرود در راستای تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی و همچنین سیاست های راهبردی ناجا در حوزه قاچاق کالا و ارز اقدام به اجرای طرح ایست و کنترل در محورهای مواصلاتی این شهرستان کردند.

وی با بیان اینکه پلیس هنگام  پایش خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی شهید نوری یک دستگاه کامیون را متوقف کرد، افزود: در بررسی های نهایی توسط ماموران ۶ تن تخمه آفتابگردان  قاچاق از این خودرو کشف شد.

سردار حسنی با اشاره به اینکه راننده کامیون از ارائه هرگونه مدرک و یا سند قانونی امتناع کرد، ابراز داشت: این محموله به مقصد پایتخت در حرکت بود.
فرمانده انتظامی استان سمنان ارزش ریالی تخمه های کشف شده بنابه نظر کارشناسان یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال خواند و تصریح کرد: نیروی انتظامی برای تامین امنیت و آسایش جامعه به ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت از هیچ تلاشی فروگذار نیست.
 از آغاز سال جدید صدها قلم انواع کالای بهداشتی و سلامت محور به ارزش هفت میلیارد ریال در ایستگاه بازرسی شهید نوری شهرستان شاهرود کشف شد.

46

کد خبر 1379087

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =