۰ نفر
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
کشف ۱۲۰ فقره سرقت در ایلام

فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۴ سارق و کشف ۱۲۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از ایلام ؛سردار "نورعلی یاری"  اظهار داشت: در پی سرقت های مختلف(سرقت وسایل خودرو، منزل، طلاجات، احشام و ...) در چند ماه گذشته در سطح شهرستان ایلام موضوع دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی، بررسی صحنه سرقت ها و بازبینی فیلم دوربین های مدار بسته، مسیر رفت و آمد سارقان که از خودرو های فاقد پلاک استفاده می کردند را مشخص کردند.

وی ادامه داد: با اقدامات فنی و پلیسی، ماموران مخفیگاه سارقان را شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: طی هماهنگی با مقام قضائی و در چند عملیات موفق پلیسی ۴ سارق دستگیر و ۳ دستگاه خودرو که متهمان در انجام اعمال مجرمانه مورد استفاده قرار داده بودند به پارکینگ انتقال شدند.

سردار یاری گفت: سارقان در بازجویی تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی به ۱۲۰ فقره انواع سرقت از جمله سرقت منزل ، سرقت وسایل داخل خودرو، طلاجات، احشام و ... اعتراف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ۶۰ راس دام سرقتی از متهمان کشف شده است، خاطرنشان کرد: پس از تکمیل پرونده متهمان تحویل مراجع قضائی و از آنجا  همگی با قرار وثیقه مناسب روانه زندان شدند.

سردار یاری به شهروندان توصیه کرد: از پارک کردن وسیله نقلیه خود در جاهای خلوت اجتناب کرده و  حتی الامکان منازل خود را بدون وسایل باز دارنده رها نکنند.

48

کد خبر 1379936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =